فعالیت‌های ماینینگ در یکی از شهرهای نیویورک متوقف می‌شود

ماسنا (Massena)، شهر کوچکی و مرزی در ایالت نیویورک امریکا، در فکر اعمال توقف و تعویق کوتاه مدت پروژه‌های جدید ماینینگ ارز دیجیتال است.

استخراج ارز دیجیتال,ماینیگ,ماینر,توقف استخراج در آمریکا,ارزدیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از اکسچینو، ماسنا، شهر کوچکی در ایالت نیویورک و واقع در امتداد مرز کانادا، در فکر به تعویق انداختن ۹۰ روزه‌ پروژه‌های جدید ماینینگ ارزهای دیجیتال است. استیو اوشونسی (Steve O’Shaughnessy)، سوپروایزر شهر ماسنا، از وجود نوعی کانتینرهای برند «Sea box» که حاوی تجهیزات استخراج هستند و موجب به هم ریختن نظم خیابان‌های ماسنا شدند، شکایت کرد:

«ما فقط می خواهیم مطمئن شویم که وقتی توریست ها به این شهر می‌آیند، ساختمانی زیبا و قابل نمایش ببینند.»

با وجود داشتن جمعیتی در حدود ۱۲ هزار نفر، ماسنا به دلیل برق ارزان قیمت که با انرژی برقابی (هیدروالکتریسیتی) تولید می‌شود، سال‌هاست که قطب اصلی کریپتو در امریکا بوده و حالا اما به فکر تعویق پروژه‌های جدید ماینینگ افتاده است.

در واقع، این شهر میزبان بزرگترین مرکز داده مربوط به ارزهای دیجیتال در جهان است که توسط شرکت ماینینگ «CoinMint» اداره می‌شود. این کمپانی در فوریه ۲۰۱۸ به خاطر آغاز فعالیت خود در یک کارخانه ذوب فلزات متروکه، مورد تمجید قرار گرفت، در حالی که در آن زمان، اوشونسی از « CoinMint» و ۱۵۰ شغلی که در یک شهر مرزی مورد مجادله ایجاد کرده بود، استقبال کرد.

رد خیابان‌های پر از دستگاه‌های ماینینگ ماسنا را می‌شود از چین گرفت؛ ماینرهای چینی مدتی است که به علت سختگیری‌های دولت، بند و بساطشان را به کشورهای دیگر از جمله امریکا منتقل کرده‌اند؛ به عنوان مثال، قبلا گفته شد که محموله سه تنی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال آماده ارسال از چین به آمریکا است.

لینک کوتاه:

سخنگوی صنعت برق: برق مراکز مجاز استخراج ارزهای دیجیتال از ابتدای مهر تأمین خواهد شد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط