قیمت به 24,000 دلار رسید؛ بیت کوین هر روز رکورد خود را افزایش می‌دهد

قیمت بیت کوین در صرافی کوین بیس (Coinbase) به 24,210 دلار رسید، اما نوسانات قیمت نشان می‌دهد که روند صعودی هنوز به پایان نرسیده است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

قیمت به 24,000 دلار رسید

title

به گزارش کوین تلگراف، ادامه روند صعودی بازار بیت کوین با یک رکورد شکنی دیگر در 19 دسامبر (29 آذر) همراه بود.

روز گذشته قیمت بیت کوین رکورد تاریخی خود را بهبود بخشید و در صرافی کوین بیس به 24,210 دلار رسید. قبل از رسیدن به رکورد جدید نوسانات زیادی در بازار دیده می‌شد و مانند روند صعودی قبلی که به تجربه قیمت 23,777 دلار منجر شده بود، قبل از تشکیل مقاومت، رکورد جدیدی ثبت شد. بر اساس داده‌های موجود در دفاتر ثبت سفارش‌ صرافی‌های ارز دیجیتال، بیشتر سفارش‌های فروش بیت کوین اطراف 24,000 دلار ثبت شده‌اند، این اتفاق یک مقاومت روانی را در منطقه نزدیک به 24,000 دلار تشکیل می‌دهد.


نمای یک ساعته بازار BTC/USD در صرافی کوین بیس

این حرکت بیت کوین ادامه روندی است که در هفته‌های اخیر ایجاد شده است، حاصل اتفاقاتی که در طول یک هفته رخ داد‌ه است در آخر این هفته نمایان می‌شود.

روز شنبه مایکل ون دی پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیل‌گر کوین تلگراف، در اظهار نظری احتیاط‌آمیز اعلام کرد که فاصله بین سطح حمایت و قیمت فعلی بیت کوین بسیار زیاد است. ون دی پوپه معتقد است که حمایت 18.500 دلاری بیت کوین همچنان برقرار است، با این حساب اختلاف 5,500 دلاری بین سطح حمایت قبلی و قیمت فعلی بیت کوین واقعاً خطرناک به نظر می‌رسد.

وی در ادامه افزود:

«چنین تجمعات رو‌به رشدی برای مدت طولانی پایدار نیست، بنابر‌این در برخی از مواقع اصلاح انجام می‌شود. با این حال پیش‌بینی زمان وقوع اصلاح قیمت کار آسانی نیست و نظر هرکس متفاوت است، چراکه ممکن است بیت کوین سطح 30,000 دلار را تجربه کند و سپس شاهد اصلاحی 30 درصدی باشد.»

 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط