قیمت به 24,000 دلار رسید؛ بیت کوین هر روز رکورد خود را افزایش می‌دهد

قیمت بیت کوین در صرافی کوین بیس (Coinbase) به 24,210 دلار رسید، اما نوسانات قیمت نشان می‌دهد که روند صعودی هنوز به پایان نرسیده است.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

قیمت به 24,000 دلار رسید

title

به گزارش کوین تلگراف، ادامه روند صعودی بازار بیت کوین با یک رکورد شکنی دیگر در 19 دسامبر (29 آذر) همراه بود.

روز گذشته قیمت بیت کوین رکورد تاریخی خود را بهبود بخشید و در صرافی کوین بیس به 24,210 دلار رسید. قبل از رسیدن به رکورد جدید نوسانات زیادی در بازار دیده می‌شد و مانند روند صعودی قبلی که به تجربه قیمت 23,777 دلار منجر شده بود، قبل از تشکیل مقاومت، رکورد جدیدی ثبت شد. بر اساس داده‌های موجود در دفاتر ثبت سفارش‌ صرافی‌های ارز دیجیتال، بیشتر سفارش‌های فروش بیت کوین اطراف 24,000 دلار ثبت شده‌اند، این اتفاق یک مقاومت روانی را در منطقه نزدیک به 24,000 دلار تشکیل می‌دهد.


نمای یک ساعته بازار BTC/USD در صرافی کوین بیس

این حرکت بیت کوین ادامه روندی است که در هفته‌های اخیر ایجاد شده است، حاصل اتفاقاتی که در طول یک هفته رخ داد‌ه است در آخر این هفته نمایان می‌شود.

روز شنبه مایکل ون دی پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیل‌گر کوین تلگراف، در اظهار نظری احتیاط‌آمیز اعلام کرد که فاصله بین سطح حمایت و قیمت فعلی بیت کوین بسیار زیاد است. ون دی پوپه معتقد است که حمایت 18.500 دلاری بیت کوین همچنان برقرار است، با این حساب اختلاف 5,500 دلاری بین سطح حمایت قبلی و قیمت فعلی بیت کوین واقعاً خطرناک به نظر می‌رسد.

وی در ادامه افزود:

«چنین تجمعات رو‌به رشدی برای مدت طولانی پایدار نیست، بنابر‌این در برخی از مواقع اصلاح انجام می‌شود. با این حال پیش‌بینی زمان وقوع اصلاح قیمت کار آسانی نیست و نظر هرکس متفاوت است، چراکه ممکن است بیت کوین سطح 30,000 دلار را تجربه کند و سپس شاهد اصلاحی 30 درصدی باشد.»

 

 

برچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار پلن بی (PlanB) طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

خبر - 31 خرداد 1400
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

خبر - 31 خرداد 1400
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز‌های دیجیتال با سرعت بالایی در سراسر جهان در حال محبوب شدن هستند و به عنوان گزینه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و نحوه پرداخت و تجارت شاهد افزایش مخاطبان خود بوده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها شروع به بررسی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به عنوان جایگزین پول کرده‌اند. در ادامه به معرفی ایده‌آل‌ترین کشورهای جهان برای فعالیت در این حوزه می‌پردازیم.

مقاله - 31 خرداد 1400