قیمت بیت کوین به سطح ۳۴,۰۰۰ دلار رسید؛ کدام سطوح کلیدی است؟

از هفته پیش، قیمت بیت کوین همواره درحال افت بوده و لحظاتی پیش به ۳۴,۰۰۰ دلار نیز رسید. اکنون معامله‌گران به سطوح حمایت کلیدی چشم دوخته‌اند.

sutun

منبع : Cointelegraph

قیمت بیت کوین به سطح ۳۴,۰۰۰  دلار رسید؛ سطوح کلیدی قیمت کدام است؟

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، لحظاتی پیش قیمت بیت کوین در صرافی‌های بزرگ همچون بایننس به زیر ۳۴,۰۰۰ دلار رسید و به نظر می‌رسد اصلاح بازار ادامه دارد.

 قبل از این ریزش قیمت، موج عظیمی از اتر نیز به صرافی‌ها سرازیر شد و به نظر می‌رسد وال‌های اتر باعث افت قیمت بیت کوین و سایر ارزها شده‌اند.


نمودار روزانه قیمت بیت کوین

سطوح کلیدی بیت کوین کدام است؟

در کوتاه مدت، سطوح کلیدی بیت کوین و اتر به ترتیب ۳۰,۰۰۰ دلار و ۲,۰۰۰ دلار است.

برخی معامله‌گران بر این باورند که در صورتی که بیت کوین بتواند سطح ۳۷,۰۰۰ دلار را در روز های آتی حفظ کند و به سطح ۳۷,۵۰۰  بازگردد، احتمال بازپس‌گیری سطح ۴۲,۰۰۰ دلار بالا خواهد بود.

به نظر می‌رسد در حال حاضر سطح ۴۲,۰۰۰ دلار بزرگترین سطح مقاومت پیش روی بیت کوین است و عبور از این سطح می‌تواند باعث شروع روند صعودی شود.

اما در صورتی که بیت کوین زیر سطح ۳۷,۰۰۰ دلار بماند، احتمال نوسان قیمت بین سطح ۳۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰  دلار بالا می‌رود.

تریتدرکاز (TraderKoz) با نام بردن از سطح ۳۷,۰۰۰ دلار به عنوان «سطح میانه» گفت:

«اگر بتوانیم ار سطح میانه عبور کنیم، شانس ما برای رسیدن به سطح ۴۲,۰۰۰ بالا خواهد بود.»

بازار ارزهای دیجیتال ضعیف‌تر از آن است که معامله‌گران انتظار داشتند و تحلیلگران تکنیکال پیش‌بینی کردند که تا باز‌شدن بازار‌های لندن و آمریکا در روز دوشنبه، فرایند تثبیت قیمت ادامه خواهد یافت.

سطح ۳۳,۰۰۰ دلار برای بیت کوین حیاتی است زیرا در صورت پایین تر رفت قیمت از این سطح، سطح حمایت ۳۰,۰۰۰ دلار بار دیگر به چالش کشیده خواهد شد.

در تاریخ ۲۱ مه (۳۲ اردیبهشت)، تحلیلگران Whalemap سطح ۳۹,۹۳۱ دلار را به عنوان سطح تجمع وال‌ها شناسایی کردند زیرا در این سطح حدود ۱۱۵,۰۰۰ بیت کوین به صرافی‌ها سرازیر شد.

در مجموع، سطوح ۳۳,۰۰۰ دلار و ۳۵,۰۰۰ دلار کلیدی ترین سطوح حمایت در آینده نزدیک هستند و سطوح ۳۹,۹۳۱ دلار و ۴۲,۰۰۰ دلار سطوح کلیدی مقاومت هستند.

اما طبق گفته لکس مسکووسکی (Lex Moskovoski)، موضوعی که باعث امیدواری است این است که استخراج‌کنندگان بیت کوین‌های خود را هنوز نفروخته‌اند.

او در این باره نوشت:

«استخراج‌کنندگان بیت کوین در حال حاضر فروشنده نیستند. یک جهش کوچک در فروش بیت کوین  در ۳ روز پیش داشتیم اما حالا شرایط به حالت عادی بازگشته. با توجه به داده‌های گلسنود، تمام فشار فروش از طرف خود ما است. ]از طرف معامله‌کنندگان، نه استخراج‌کنندگان[»

 لینک کوتاه: https://b2n.ir/x63844

برچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار پلن بی (PlanB) طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

خبر - 31 خرداد 1400
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

خبر - 31 خرداد 1400
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز‌های دیجیتال با سرعت بالایی در سراسر جهان در حال محبوب شدن هستند و به عنوان گزینه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و نحوه پرداخت و تجارت شاهد افزایش مخاطبان خود بوده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها شروع به بررسی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به عنوان جایگزین پول کرده‌اند. در ادامه به معرفی ایده‌آل‌ترین کشورهای جهان برای فعالیت در این حوزه می‌پردازیم.

مقاله - 31 خرداد 1400