قیمت بیت کوین می گوید نگران نباشید و ادامه دهید

ثبات قیمت بیت کوین در طول یک هفته پر حادثه نشان می دهد که معامله گران اطمینان دارند روند صعودی بازار به زودی از سر گرفته خواهد شد ...

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ترامپ ، ماسک

ثبات قیمت بیت کوین در طول یک هفته پر حادثه نشان می دهد که معامله گران اطمینان دارند روند صعودی بازار به زودی از سر گرفته خواهد شد.

قیمت بیت کوین در هفته ای که گذشت زیر خط مقاومت 11000 دلاری بسته شد اما با توجه به رویداد های مهم این هفته شرایط می توانست بسیار بدتر هم باشد.

پس از آن که صرافی "KuCoin" اعلام کرد که 150 میلیون دلار از دارایی های کاربرانش به سرقت رفته است روند صعودی قیمت بیت کوین متوقف شد و پس از اعلام کمیسیون معاملاتی آمریکا (CTFC) مبنی بر اقدام قانونی علیه صرافی Bitmex"" قیمت بیت کوین فقط اندکی کاهش یافت.

همچنین پس از انتشار خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به ویروس کرونا معاملات در بازار های دائوجونز (DOW) و S&P با کاهش شدیدی رو به رو شدند.در گذشته ای نه چندان دور تنها یکی از رویداد های این هفته کافی بود تا قیمت بیت کوین 10 درصد کاهش یابد. اما از این هفته پر حادثه می توان برداشت کرد که بیت کوین و به طور کلی بازار ارز های دیجیتال مانند گذشته متزلزل نشان نمی دهد.

به گفته مارسل پچمن (تحلیلگر کوین تلگراف) مقاومت بیت کوین در برابر رویداد های مهم نشان می دهد که معامله گران همچنان باور دارند که روند صعودی بازار از سر گرفته خواهد شد.

پچمن همچنین اظهار داشت که بازگشت بیت کوین به روند صعودی تا قیمت 12000 دلار می تواند زودتر از آنچه که سرمایه گذاران انتظارش را دارند رخ دهد.

به طور کلی می توان گفت که در هفته گذشته اتفاق خاصی برای بیت کوین رخ نداده است. در واقع خبر غافلگیر کننده در مورد بیت کوین مقاومت آن در برابر تمام رویداد های این هفته است.

قیمت بیت کوین در فیوچرز بایننس به ۴۸۰۰۰ دلار رسید
تعداد خودپردازهای بیت کوین از مرز ۲۴,۰۰۰ دستگاه گذشت
تسلا و مایکرواستراتژی میزان دارایی های ارزدیجیتالی خود را هفته بعد گزارش خواهند کرد
پلیس برزیل ۳۳ میلیون دلار در تحقیقات درباره صرافی‌ بیت کوین کشف و ضبط کرد
نزدیک به ۹۰۰ میلیون دلار پوزیشن شورت با صعود بیت کوین به بالای ۳۹,۰۰۰ دلار لیکوئید شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بازگشت پرقدرت سردار به ترکیب زنیت/دبل آزمون مقابل تیم آلمانی

title

زنیت روسیه در دیدار دوستانه امروز به مصاف کارلسروهه رفت و به برتری ۳ بر یک دست یافت.

در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و موفق به ثبت دو گل در دقایق ۱۳ و ۳۹ شد.

مهاجم ایرانی که به دلیل مصدومیت در دیدار زنیت مقابل وردربرمن مدتی از ترکیب دور بود، پس از بازگشت، درخشان ظاهر شد.

آزمون با این درخشش نشان داد که برای حضور در ترکیب زنیت در سوپرجام روسیه کاملا آماده است.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط