قیمت بیت کوین می گوید نگران نباشید و ادامه دهید

ثبات قیمت بیت کوین در طول یک هفته پر حادثه نشان می دهد که معامله گران اطمینان دارند روند صعودی بازار به زودی از سر گرفته خواهد شد ...

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

ترامپ ، ماسک

ثبات قیمت بیت کوین در طول یک هفته پر حادثه نشان می دهد که معامله گران اطمینان دارند روند صعودی بازار به زودی از سر گرفته خواهد شد.

قیمت بیت کوین در هفته ای که گذشت زیر خط مقاومت 11000 دلاری بسته شد اما با توجه به رویداد های مهم این هفته شرایط می توانست بسیار بدتر هم باشد.

پس از آن که صرافی "KuCoin" اعلام کرد که 150 میلیون دلار از دارایی های کاربرانش به سرقت رفته است روند صعودی قیمت بیت کوین متوقف شد و پس از اعلام کمیسیون معاملاتی آمریکا (CTFC) مبنی بر اقدام قانونی علیه صرافی Bitmex"" قیمت بیت کوین فقط اندکی کاهش یافت.

همچنین پس از انتشار خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به ویروس کرونا معاملات در بازار های دائوجونز (DOW) و S&P با کاهش شدیدی رو به رو شدند.در گذشته ای نه چندان دور تنها یکی از رویداد های این هفته کافی بود تا قیمت بیت کوین 10 درصد کاهش یابد. اما از این هفته پر حادثه می توان برداشت کرد که بیت کوین و به طور کلی بازار ارز های دیجیتال مانند گذشته متزلزل نشان نمی دهد.

به گفته مارسل پچمن (تحلیلگر کوین تلگراف) مقاومت بیت کوین در برابر رویداد های مهم نشان می دهد که معامله گران همچنان باور دارند که روند صعودی بازار از سر گرفته خواهد شد.

پچمن همچنین اظهار داشت که بازگشت بیت کوین به روند صعودی تا قیمت 12000 دلار می تواند زودتر از آنچه که سرمایه گذاران انتظارش را دارند رخ دهد.

به طور کلی می توان گفت که در هفته گذشته اتفاق خاصی برای بیت کوین رخ نداده است. در واقع خبر غافلگیر کننده در مورد بیت کوین مقاومت آن در برابر تمام رویداد های این هفته است.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

فرضیه جدید علیه آلایندگی رمزارزها؛ بیت‌کوین به حفظ محیط زیست چه کمکی می‌کند؟

فرضیه جدید علیه آلایندگی رمزارزها؛ بیت‌کوین به حفظ محیط زیست چه کمکی می‌کند؟

آیا روی آوردن عرضه کننده پرفروش‌ترین مدل‌های خودروهای برقی جهان به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین با اهداف این شرکت در تضاد است؟ یا این‌که تشویق مبادله با رمزارز‌ها توسط شرکت تسلا می‌تواند به رشد تولید برق ارزان‌قیمت از منابع پاک و تجدیدپذیر کمک کند؟ برخی تخمین‌ها حاکی از آن است که استخراج هر ساله ارزهای رمزنگاری شده به اندازه کشوری همچون نیوزیلند، دی اکسید کربن تولید و منتشر می‌کند.

خبر - 10 اسفند 1399
ماینرهای پس از مدت‌ها شروع به جمع‌آوری بیت کوین کرده‌اند

ماینرها پس از مدت‌ها فروش بیت کوین را متوقف کرده‌اند

داده‌های گلسنود (Glassnode) نشان می‌دهد که ماینر‌ها پس از مدت‌ها به ذخیره بیت کوین روی آورده‌اند و دیگر سکه‌های خود را در بازار عرضه نمی‌کنند.‌ این اتفاق از ۲۷ دسامبر ۲۰۲۰ (۷ دی) بی‌سابقه بوده است.

خبر - 10 اسفند 1399
رکورد حجم معاملات ماهانه صرافی‌های ارز دیجیتال شکسته شد؛ فوریه به ۱ تریلیون دلار رسید

رکورد حجم معاملات ماهانه صرافی‌های ارز دیجیتال شکسته شد؛ فوریه از ۱ تریلیون دلار عبور کرد

داده‌های جمع‌آوری شده توسط «The Block» نشان می‌دهد که حجم معاملات انجام شده در صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه فوریه (بهمن و اسفند) از ۱ تریلیون دلار عبور کرده است.

خبر - 10 اسفند 1399