قیمت وی چین به اوج تاریخی خود رسید

در حالی که بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال در انتظار آغاز یک روند رو‌به رشد است، وی چین (VET) مدت‌هاست که در یک کانال صعودی قرار گرفته است.

khaxar

منبع : CRYPYO BRIEFING

قیمت وی چین به اوج تاریخی خود رسید

title

به گزارش کریپتو بریفینگ، وی چین روز دوشنبه ۸ مارس (۱۸ اسفند)، پس از رسیدن به قیمت ۰.۰۶۴۳ دلار خبرساز شد. وی چین، به دنبال افزایش شدید حجم سفارش‌های خرید، به نقطه عطف خود رسید. قیمت این ارز دیجیتال در هفت روز گذشته بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است.

حال که وی چین وارد فاز کشف قیمت شده‌است، نشان‌گر دو نقطه‌ای فیبوناچی نشان می‌دهد که پیش از اصلاح بعدی جا برای رشد وجود دارد. وی چین تنها نیاز دارد به قیمتی بالای سطح حمایت ۰.۰۶۱ دلار برسد تا بتواند بیشتر از این پیش برود.


نمواره قیمت وی چین (نمای ۱ روزه بازار وی چین/دلار)

در چنین شرایطی افزایش تقاضای خریداران، وی چین را به سمت سطح فیبوناچی ۱۲۷.۲ درصد، ۱۴۱.۴ درصد و ۱۶۱.۸ درصد در جهت افزایش بیشتر سوق میدهد که معادل قیمتهای ۰.۰۶۹، ۰.۰۷۲ و ۰.۰۷۸ دلار است.

به نظر می‌رسد احتمال افزایش قیمت بیشتر باشد، با این حال شاخص‌­های تکنیکال نشان از پایان روند صعودی این ارز دیجیتال دارند.

با وجود ابهام در بازار وی چین، سطح ۰.۰۶۱ دلار مهم‌ترین نقطه حمایتی برای زیر نظر گرفتن قیمت است. حرکت قیمت به بالا یا پایین این سطح، تعیین می‌کند که وی چین به کدام سمت خواهد رفت.

در حالی که گاو‌ها برای حرکت به سمت ۰.۰۷۰ دلار آماده میشوند، اگر قیمت از سطح حمایت ۰.۰۶۱ دلار عبور نکند، خرس‌ها سطح ۰.۰۵۰ دلار را هدف می‌گیرند.

لینک کوتاه 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط