قیمت کاردانو برای اولین بار به ۳ دلار رسید!

کاردانو (ADA) برای اولین بار از مرز ۳ دلار عبور کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کاردانو,قرارداد هوشمند,ارز دیجیتال,بلاک‌چین,دیفای

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، پس از سولانا (SOL) ، کاردانو ببشترین سود را در هفته گذشته داشته است.قیمت بزرگ‌ترین بلاک‌چین اثبات سهام، در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱,۵۶۷ درصد افزایش یافته است.

کاردانو به دلیل افزایش شدید قیمت، در رسانه‌های عمومی بیشتر و بیشتر تحت پوشش مطبوعات قرار می‌گیرد.در همین حال، بیت کوین، بزرگترین ارزدیجیتال بازار ارزهای دیجیتال، در تلاش است تا از مرز ۵۰,۰۰۰ دلار عبور کند و آلت کوین‌ها ظاهراً تمام توجهات را به خود جلب کرده‌اند.

قراردادهای هوشمند بر روی شبکه آزمایشی راه اندازی می‌شوند

کاردانو با پیشبینی ارتقاء مورد انتظارِ «Alonzo» ، به شدت در حال رشد بوده است.

بر اساس اعلام اخیر IOG ، تست نتِ(شبکه آزمایشی) کاردانو اکنون به طور رسمی از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند.

 


این تیم می‌گوید آزمایش نهایی و ادغام‌ها در حال حاضر پیشِ رویِ راه اندازی شبکه اصلی هستند که قرار است در ۱۲ سپتامبر(۲۱شهریور) انجام شود.

لینک کوتاه: b2n.ir/s07330 

 

چارلز هاسکینسون تور کاردانو در آفریقا را آغاز کرد
گری اسکیل: چشم‌انداز قانع کننده هاسکینسون یکی از نقاط قوت کاردانو است
کاردانو با شرکت مخابراتی دیش نتورک (DISH Network) همکاری می‌کند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط