لیبرا بالاخره عرضه می شود؛ شروع به کار ارز دیجیتال فیسبوک تا دو ماه آینده

گزارش‌ها حاکی از آن است که تیم لیبرا قصد دارد تا دوماه دیگر اولین استیبل کوین خود را به بازار عرضه کند.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

libra

title

به گزارش فاینَنشیال تایمز (Financial Times)،‌ بر اساس اظهارات یکی از مدیران پروژه لیبرا (libra)، اولین استیبل کوین شبکه لیبرا با پشتوانه دلار ایالات متحده آمریکا عرضه خواهد شد. تاریخ عرضه استیبل کوین لیبرا هنوز مشخص نشده است چرا‌که این شرکت همچنان مشغول اخذ مجوزهای ارائه خدمات از نهاد‌های نظارت بر بازار‌های مالی است. نزدیک‌ترین تاریخ ممکن برای دریافت مجوز‌های لازم نیز ژانویه 2021 (دی 99) است. بدین ترتیب فیسبوک حد‌اقل تا دوماه دیگر می‌تواند از پروژه پر سر‌و‌صدای خود رونمایی کند.

یکی دیگر از شرکت‌های زیرشاخه فیسبوک ‌با نام نووی (Novi)، در‌حال پیاده‌سازی کیف پولی برای نگهداری از استیبل کوین لیبرا است. یکی از مسئولان شرکت نووی در رابطه با این کیف پول گفته است:

«نووی به عنوان یک محصول، آماده بهره‌برداری است.»

او در ادامه اعلام کرده است که کیف پول نووی به‌صورت جهانی عرضه نخواهد شد. طبق گزارش فایننشال تایمز، نووی قصد دارد تا کار خود را در ایالات متحده آمریکا آغاز کند. این در حالی است که برای فعالیت این کیف پول در آمریکا باید مجوز‌های ۵۰ ایالت مختلف جمع آوری شود. گفته می‌شود که هم‌اکنون ۱۰ ایالت مجوزهای فعالیت نووی را صادر نکرده‌اند.

برچسب ها :

ارزدیجیتال فیسبوک همچنان با موانع قانون‌گذاران روبرو است
ارز دیجیتال فیس‌بوک امسال راه‌اندازی می‌شود
ارز دیجیتال فیسبوک امسال آزمایش می‌شود
بدشانسی‌های فیس‌بوک؛ تغییر نام از «لیبرا» به «دییِم» هم کارساز نمی‌شود

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط