مالباختگان کینگ مانی در مقابل شرکت بادران تجمع کردند

مالباختگان پرونده ارز دیجیتال جعلی کینگ مانی به دلیل کلاهبرداری‌های انجام شده از سوی شرکت بادران، در مقابل این شرکت تجمع کردند.

مالباختگان,کینگ مانی,شرکت بادران,داخلی,ایران,ارزهای دیجیتال,کلاهبرداری

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از میهن بلاکچین، تعدادی از بازاریابان شرکت بادران گستران در ادامه روند اعتراضات خود نسبت به کلاهبرداری صورت گرفته در خصوص ارز دیجیتال کینگ مانی، در مقابل مرکز آموزشی این شرکت واقع در کیلومتر ۲۰ اتوبان فتح تهران، خواستگار رسیدگی فوری مقامات عالی رتبه کشور، به ویژه رییس قوه قضاییه و فرماندهی کل نیروی انتظامی به پرونده کلاهبرداری چندین میلیاردی شرکت بادران شدند. بادران گستران متهم بوده که ارز دیجیتال جعلی « King Money »  را معرفی و به بازاریابان خود به فروش رسانده است.پرونده بررسی این کلاهبرداری بزرگ در دادسرای ناحیه ۳۱ در حال رسیدگی است با این وجود بنابر اخبار رسیده ابعاد پرونده بسیار گسترده است. مهر ماه وزارت اطلاعات در اطلاعیه اعلام کرد عوامل شبکه فروش ارز دیجیتال جعلی کینگ مانی دستگیر شده‌اند، با این وجود هنوز دادگاهی در این خصوص برگزار نشده است.مالباختگان این ارز دیجیتال از شگرد‌های شرکت برای تشویق به سرمایه‌گذاری می‌گویند و اینکه قیمت این ارز تا بیش از ۲۰ هزار یورو افزایش می‌یابد، اما در نهایت به حدود ۴۰ یورو می‌رسد. میهن بلاکچین نیز قبلا به بررسی پروژه کینگ مانی پرداخته است. ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی گفته است پروژه ارز دیجیتال جعلی «کینگ مانی» بزرگترین پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتالی بوده و بیش از ۴,۵۰۰ میلیارد تومان از قربانیان خود کلاهبرداری کرده است.

لینک کوتاه: b2n.ir/d08443 

 

طرح دولت برای ساماندهی ارزهای دیجیتال؛ چه محدودیت‌های جدیدی اعمال می‌شود؟
صدور مجوز ماینینگ منوط به تأیید وزارت نیرو؛ تیر خلاص بر پیکره استخراج ارز دیجیتال در ایران؟
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس درگیر یک پروژه کلاه‌برداری ارز دیجیتال شده است
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران: تا ۳ هفته دیگر صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال امکان‌پذیر می‌شود
ارز دیجیتال بانک مرکزی با نام «رمز ریال» به صورت آزمایشی عرضه می‌شود

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com

مطالب مرتبط

مجوز ماینینگ,وزارت نیرو,استخراج ارز دیجیتال,ایران,وزارت صمت

صدور مجوز ماینینگ منوط به تأیید وزارت نیرو؛ تیر خلاص بر پیکره استخراج ارز دیجیتال در ایران؟

اصلاح متن مصوبه مربوط به مقررات استخراج ارزهای دیجیتال در کشور، اخیراً در دستور کار دولت قرار گرفته است. در طرح پیشنهادی جدید، آمده است که انجام هر گونه فعالیت مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال، منوط به دریافت مجوز از وزارت صمت و تأیید وزارت نیرو است؛ طرحی که به عقیده برخی از کارشناسان، اجرایی‌شدن آن می‌تواند فعالیت ماینرها را بیش از پیش محدود کند.

خبر - ۶ روز پیش
تیم ملی فوتبال انگلیس,پروژه کلاه‌برداری,کلاه‌برداری,انگلیس,بیت کوین,گرت ساوتگیت

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس درگیر یک پروژه کلاه‌برداری ارز دیجیتال شده است

به گزارش روزنامه تایمز، گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلستان پس از اینکه کلاه‌برداران ارزهای دیجیتال از نام وی سوءاستفاده کرده‌اند، به دنبال پیگیری حقوقی این پرونده است. این کلاه‌برداران در رسانه‌های اجتماعی تحت عنوان افراد مشهود خود را معرفی می‌کرده‌اند تا از این طریق بتوانند از قربانیان پول دریافت کنند.

خبر - ۱ هفته پیش
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران,ایران,داخلی,صادرات و واردات,ارز دیجیتال

رئیس سازمان توسعه تجارت ایران: تا ۳ هفته دیگر صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال امکان‌پذیر می‌شود

علیرضا پیمان پاک، رئیس سازمان توسعه تجارت که زیرنظر وزارت صمت فعالیت می‌کند، ساعاتی پیش اعلام کرد که طرح استفاده از ارزهای دیجیتال در تجارت خارجی احتمالاً تا سه هفته آینده عملیاتی می‌شود و کسب‌وکارها می‌توانند از ارز دیجیتال برای صادرات و واردات کالا استفاده کنند.

خبر - ۱ هفته پیش