مایکرواستراتژی ۴۸۹ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد

شرکت نرم‌افزاری مایکرواستراتژی روز دوشنبه اعلام کرد که ۱۳,۰۰۵ بیت کوین دیگر به ارزش تقریبی ۴۸۹ میلیون دلار خریداری کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

مایکرواستراتژی ۴۸۹ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از میهن بلاکچین، مایکرواستراتژی گفته است میانگین قیمت خرید هر بیت کوین ۳۷,۶۱۷ دلار بوده استقیمت بیت کوین طی چند روز اخیر کاهش شدیدی داشته است و در حال حاضر ۳۲۵۰۰ دلار است.

خرید اخیر بیت کوین توسط مایکرواستراتژی پس از آن انجام شده است که این شرکت ۵۰۰ میلیون دلار اوراق قرضه خود با سررسید سال ۲۰۲۸ با نرخ سود سالانه ۶.۱۲۵ درصد فروخته است.

مایکرواستراتژی خرید بیت کوین را از ماه آگوست سال گذشته آغاز کرده و تاکنون ۱۰۵,۰۸۵ بیت کوین خریده است. مجموع خرید این شرکت برابر با ۲.۷۵ میلیارد دلار بوده است که میانگین قیمت خرید هر بیت کوین توسط مایکرواستراتژی را تقریبا معادل با ۲۶,۰۸۰ دلار می‌کند.

لینک کوتاه: b2n.ir/p95045 

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط