مایکرو استراتژی ۲۴۳ میلیون دلار بیت کوین خرید

شرکت اطلاعات تجاری مایکرواستراتژی، بار دیگر دست به خرید ارز دیجیتال پرچمدار بازار زده و ۲۴۲.۹ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

مایکرواستراتژی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، شرکت اطلاعات تجاری مایکرواستراتژی بار دیگر مقدار بیت کوین به ارزش ۲۴۲.۹ میلیون دلار خریداری کرده است. مجموع خرید بیت کوین توسط شرکت در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ در حال حاضر ۴۱۹ میلیون دلار است. این شرکت در حال حاضر تقریباً ۳.۱۶ میلیارد دلار از بزرگترین ارز دیجیتال بازار در اختیار دارد. میانگین قیمت خرید آن ۲۷,۷۱۳ دلار برای هر کوین است. همانطور که گزارش شده است، مایکرواستراتژی در ماه اوت (مرداد) ۱۷۷ میلیون دلار بیت کوین خرید. در حال حاضر بیت کوین در صرافی‌های عمده در نزدیکی سطح ۴۵,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

لینک کوتاه:b2n.ir/t70164 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط