مدیران پوشش ریسک در آسیا علاقه کمتری به بیت کوین دارند

نظرسنجی انجام‌شده توسط غول بانکی گلدمن ساکس (Goldman Sachs) نشان می‌دهد که یک‌سوم مدیران صندوق‌های پوشش ریسک در آسیا بیت کوین را دارای کمترین ارجحیت سرمایه‌گذاری می‌دانند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

مدیران پوشش ریسک در آسیا علاقه کمتری به بیت کوین دارند

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از ارز دیجیتال، در حالی که یافته‌های نظرسنجی بنک آو امریکا (Bank of America)  که اواسط این هفته انجام شد، حاکی از ترجیح بیت کوین بر سهام فناوری از سوی مدیران صندوق‌های پوشش ریسک بود، اما نظرسنجی گلدمن ساکس از مدیران ارشد سرمایه‌گذاری در آسیا نتیجه متفاوتی داشته است.

بخش تحقیقات سرمایه‌گذاری جهانی گلدمن ساکس نظرسنجی جدیدی را از ۲۵ مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلف آسیا منتشر کرد. نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که بیت کوین در میان ۳۵ درصد از شرکت‌کنندگان کمترین محبوبیت را دارد.

تیموتی مو (Timothy Moe)، استراتژیست گلدمن ساکس، نوشت:

«ما این هفته دو میزگرد مدیران ارشد اطلاعات برگزار کردیم که در آن ۲۵ نفر از مدیران ارشد صندوق‌های مختلف بلندمدت و پوشش ریسک حضور یافتند. در میان آن‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی‌بر رشد بیشترین محبوبیت و بیت کوین کمترین محبوبیت را داشت.»

همچنین، فقط ۲۵ درصد از عرضه‌های اولیه جدید مبتنی بر بیت کوین بوده که حاکی از کمترین میزان محبوبیت آن در سبک‌های سرمایه‌گذاری است.

از سوی دیگر، ۵۵ درصد از مشارکت‌کنندگان سرمایه‌گذاری مبتنی بر رشد را که به معنای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های با رشد سود بالا است، ترجیح می‌دهند. سرمایه‌گذاری مبتنی بر ارزش با ۳۰ درصد در جایگاه دوم قرار دارد که به معنای سرمایه‌گذاری در دارایی‌هایی است که کمتر از ارزش واقعی‌شان قیمت‌گذاری شده‌اند.

اگرچه جامعه نمونه نظرسنجی کمتر از آن است که بتوان آن را تعمیم داد، اما نظرسنجی گلدمن ساکس با نظرسنجی اخیر بنک آو آمریکا تقابل فاحش دارد. نظرسنجی بنک آو امریکا که از ۱۹۴ مدیر صندوق سرمایه‌گذاری با ۵۹۲ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت انجام شده، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری بلندمدت در بیت کوین اکنون شلوغ‌ترین تجارت در همه بازارها است.

براساس این نظرسنجی، سرمایه‌گذاری بلندمدت در بیت کوین حتی از سرمایه‌گذاری بلندمدت در فناوری نیز سبقت گرفته و تقریباً ۴۵ درصد از پاسخ‌دهندگان ارز دیجیتال برتر را به سهام فناوری ترجیح می‌دهند.

بنک آو امریکا در توضیحات این نظرسنجی گفته است آن دسته از سرمایه‌گذاری‌ها که «شلوغ» شناسایی می‌شوند، به‌لحاظ تاریخی نویدبخش یک صعود پیش رو در بازار مربوطه هستند.

بیت کوین پس از یک ماه روند نزولی، شروع سختی را در ماه ژوئن داشت. همزمان با فروش بیش از ۵,۰۰۰ بیت کوین توسط استخراج‌کنندگان در هفته گذشته، قیمت بیت کوین برای اولین بار پس از ۲۳ ماه مه (دوم خردادماه) به زیر ۳۳,۰۰۰ دلار سقوط کرد.

بازار جهانی ارزهای دیجیتال فقط در این هفته حدود ۵۰۰ میلیارد دلار ضرر کرد. زیان دو ماه گذشته پس از اوج بازار در ماه آوریل، همه رشد سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ را از بین برده است.

لینک کوتاه: b2n.ir/q42869 

وضعیت بازار؛ اصلاح نسبی قیمت‌ها پس از جهش‌های اخیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 11 مرداد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

نوزادان کرونایی در البرز جان سالم به در بردند/شاه کلید «شیرمادر» کارساز شد

title

یک متخصص کودکان و نوزادان در البرز با اشاره به مزایا و منافع شیر مادر برای نوزادان و لزوم مقابله با مافیای شیر مصنوعی گفت: تمام نوزادان کرونا مثبت در استان البرز با بهره گیری از شیرمادر از آنتی بادی لازم برخوردار شدند و موفق شدند کرونا را شکست داده و درمان شوند.هیچ نوزاد کرونایی در البرز فوت نکرده است.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

جردن بلفورت,گرگ وال استریت,قیمت بیت کوین,قیمت اتریوم

جردن بلفورت، ملقب به گرگ وال استریت: قیمت بیت کوین و اتریوم ممکن است تا پایان سال بیشتر شود

جردن بلفورت (Jordan Belfort)، ملقب به گرگ وال استریت و معامله‌گر مشهور بازارهای مالی، با اشاره به قانون‌گذاری‌ها در فضای ارزهای دیجیتال اعلام کرد که قیمت بیت کوین و اتریوم تا پایان سال جاری میلادی با جهش همراه خواهد شد. به‌گفته وی، این قانون‌گذاری‌ها امکان پذیرش بیشتر توسط عموم را فراهم می‌کند.

خبر - ۲ روز پیش
بیت کوین,اتریوم,کاردانو,سرمایه گذاری,ارز دیجیتال,دی فای,بازار سرمایه گذاری

۵ راه ساده سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد بدون معامله کردن!

جهش‌های بزرگ و افزایش ۱۰۰ برابری قیمت‌ها، مورد توجه بسیاری از صاحب‌نظران و افراد تأثیرگذار حوزه ارزهای دیجیتال قرار می‌گیرد زیرا آن‌ها، امید یک شبه ثروت‌مند شدن را در سر دارند.

مقاله - ۲ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,چین,محدودیت,استخراج,ارز دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ یک شنبه ۱۰ مرداد

بیت کوین ماه آگوست را با شرایط بسیار مساعدی شروع کرد و افزایش ۱۵ درصدی هفته گذشته را با کاتالیزورهای فاندامنتال و تکنیکال مطلوب ادامه داد.

تحلیل - ۲ روز پیش