مدیرعامل بورس انرژی: استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال می‌توانند از ظرفیت بازار برق سبز استفاده کنند

علی نقوی، مدیرعامل شرکت بورس انرژی ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما در خصوص ظرفیت بازار برق سبز گفت: «بازار برق سبز می‌تواند تأمین‌کننده انرژی موردنیاز صنایع در فصل‌هایی باشد که با قطعی برق مواجه می‌شوند».

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بورس انرژی,استخراج‌,برق سبز

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، نقوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در خصوص ظرفیت بازار برق سبز اظهار کرد:

« بازار برق سبز می‌تواند تامین کننده برق صنایع در برخی فصل‌هایی که با قطعی برق مواجه خواهند شد، شود. همچنین سهامداران حقیقی با خرید این برق از طریق سبدگردان‌ها می‌توانند در این بازار سرمایه گذاری کنند.»

مدیر عامل بورس انرژی در ادامه بیان کرد:

«تالار برق سبز، برای استخراج کنندگان رمز ارز نیز کاربرد دارد. افرادی که به فعالیت استخراج کنندگان رمز ارز با مجوز قانونی میپردازند، می‌توانند برق خود را از طریق تالار برق سبز تهیه کنند.»

لینک کوتاه: B2n.ir/k35778 

 

رد طرح دریافت مالیات ۳۰درصدی از استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال در توافق سقف بدهی ایالات متحده
بلومبرگ: استخراج‌کنندگان بیت کوین در بازپرداخت ۴ میلیارد دلار وام دچار مشکل شده‌اند

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوب برای متقاضیان وام / سقف وام افزایش یافت

title

حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را ابلاغ کرد در این بخشنامه آمده است، از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف هستند، تسهیلات خرد اعطایی را بر اساس شرایط، امتیاز اعتباری، رتبه اعتباری داخلی و سقف اعتبار مشتری در قالب قراردادهای فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک، مرابحه، جعاله و قرض‌الحسنه به مشتری پرداخت نماید.