مدیرعامل جی‌پی مورگان: کسی که برای خرید بیت کوین پول قرض کند، احمق است

جیمی دیمون، مدیرعامل بانک جی پی مورگان بار دیگر ارزهای دیجیتال را مورد انتقاد قرار داد و گفت کسی که برای خرید بیت کوین پول قرض می‌کند، از نظر او یک احمق است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

جی‌پی‌مورگان

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از « bitcoin.com»، جیمی دیمون (Jamie Dimon)، مدیرعامل جی‌پی مورگان بار دیگر ارزهای دیجیتال و بیت کوین را مورد انتقاد قرار داد. مدیر اجرایی جی‌پی مورگان هفته گذشته در مصاحبه‌ای با تایمز ایندیا در مورد ارزش واقعی ارزهای دیجیتال و نظر او درباره دنیای ارزهای دیجیتال بحث کرد. دیمون اظهار داشت که آخرین بازار خریداران در ارزهای دیجیتال به دلیل نقدینگی زیاد در سیستم ایجاد شده است، که منجر به حدس و گمان می‌شود. دیمون اعلام کرد: «من خریدار بیت کوین نیستم. من فکر می‌کنم اگر برای خرید بیت کوین پول قرض کنید، یک احمق هستید.»

با این حال، دیمون همچنین اذعان کرد که این احتمال وجود دارد که بخش ارزهای دیجیتال ارزش خود را در سال‌های آینده ده برابر افزایش دهد. همچنین از دیمون در مورد اینکه چگونه معتقد است مقررات در آینده بر ارزهای دیجیتال تأثیر خواهد گذاشت، سوال شد. در حالی که وی تأکید کرد بیت کوین علاقه اصلی آن نیست، دیمون اظهار داشت که معتقد است دولت‌ها در زمان خاصی بیت کوین را تنظیم خواهند کرد. او توضیح داد:

«قرار است تنظیم شود. دولت‌ها تقریباً همه چیز را تنظیم می‌کنند. نمی‌دانم دارایی است یا نه. نمی‌دانم ارز خارجی است یا نه. نمی‌دانم ارز است یا نه. نمی‌دانم قانون اوراق بهادار است یا نه. اما آن‌ها این کار را انجام می‌دهند.»

 با این حال، نظرات شخصی دیمون در مورد اعتبار ارزهای دیجیتال و مقررات آتی بازار ارزهای دیجیتال، روی تجارت جی‌پی مورگان به سمت ارزهای دیجیتال تأثیر نگذاشته است. در حقیقت، این شرکت اکنون بیش از دو یا سه سال پیش به روی ارزهای دیجیتال باز است. در ماه آگوست (شهریور)، این شرکت اطلاع داد که به مشتریان خود اجازه می‌دهد به شش صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند. همچنین، وقتی پای ارزهای دیجیتالی به میان می‌آید، انگشتان پای خود را پایین آورده است. در اکتبر ۲۰۲۰ (مهر ۱۳۹۹)، جی‌پی مورگان ایجاد جی‌پی‌ام جی‌پی مورگان را اعلام کرد، شبکه‌ای که به مشتریان خود اجازه می‌دهد با استفاده از فناوری بلاک‌چین پرداخت‌های آنی را انجام دهند.

لینک کوتاه: b2n.ir/u75910 

برچسب ها :

خوش‌بینی شرکت‌ها به آینده ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3