مدیرعامل ریپل: درصورت شکست ریپل در دادگاه، شرکت را به خارج از آمریکا منتقل خواهیم کرد

برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل شرکت ریپل، در مصاحبه‌ای گفته است که اگر در دعوای حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا شکست بخورد، شرکت را به خارج از آمریکا منتقل خواهد کرد.

mammad

منبع : UTODAY

مدیرعامل ریپل: درصورت شکست ریپل در دادگاه، شرکت را به خارج از آمریکا منتقل خواهیم کرد

title

به گزارش یوتودی، گارلینگهاوس در حالی صحبت از ترک آمریکا می‌کند که کریس لارسن (Chris Larsen)، هم ­بنیان­گذار ریپل، هفته پیش گفته بود که شرکت را در سان فرانسیسکو نگه خواهد داشت.

ظاهرا گارلینگهاوس اطمینان دارد که ریپل، در دادگاه پیروز میشود. وی معتقد است که اگر بتواند ثابت کند که XRP اوراق بهادار نیست، معاملات این ارز دیجیتال همچنان ادامه مییابد.

گارلینگهاوس، معاون سابق مدیرعامل یاهو (Yahoo)، می­گوید اگر قرار باشد یک شرکت جدید ارز دیجیتالی راه ­اندازی کند، نمی­خواهد آن را در آمریکا تأسیس کند.

وی تأکید کرده ­است که «نبود مدیریت مناسب» در صنعت بلاک چین برای آمریکا مضر است:

«طبیعت نگاه آمریکا به اینترنت، همان‌گونه که می ­دانیم، منبع سود­های هنگفت و قدرت ژئوپلیتیکی بوده­است. بنابراین من فکر می­ کنم فقدان رهبری در تکنولوژی­ های نسل جدید، از قبیل بلاک چین، برای آمریکا خوب نخواهد بود.»لینک کوتاه: https://b2n.ir/x22533 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط