مدیرعامل متالا رویالتی: ارزهای دیجیتال باعث ایجاد بحران مالی بعدی خواهند شد!

برت هیث (Brett Heath) ،مدیر عامل شرکت متالا رویالتی (Metalla Royalty)، هشدار داده است که ظهور و رشد ارزهای دیجیتال بنیادی برای بحران مالی بعدی است.

sutun

منبع : Finbold

مدیرعامل متالا رویالتی: ارزهای دیجیتال باعث ایجاد بحران مالی بعدی خواهند شد!

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از فینبولد، هیث در گفتگو با کیتکو نیوز (Kitco News)، گفت: همه بحرانهای مالی تاریخ دارای ویژگیهای مختلف مشترک هستند، از جمله پذیرفش انبوه یک محصول مالی جدید یا یک فناوری جدید توسط جامعه.

او به تصویب مقیاس گسترده اوراق بهادار با پشتوانه رهنی در سال ۲۰۰۸ و رونق فناوری در اوایل سال ۲۰۰۰ اشاره کرد و گفت که ارزهای دیجیتال نیز در مسیر مشابه‌ای هستند. برت هیث افزود احتمالاً ارزهای دیجیتال نیز به همان سرنوشت دچار خواهند شد و فرو خواهند پاشید.

هیث خاطرنشان کرد با رشد ارزش ارزهای دیجیتال، این به بخش خصوصی این فرصت را می‌دهد تا در حالی که نادر بودن دارایی های دیجیتال را زیر سوال می برند پول بیشتری چاپ کند.

به گفته هیث، ارزهای دیجیتال در حال حاضر توانایی افزایش ارزش بازار خود را دارند ولی در صورت فروپاشی این بازار، سرمایه بسیاری از بین می رود و یک بحران مالی ایجاد می‌شود.

هیث در رابطه با این موضوع گفت:

«این نوع شرایط، شرایطی است که سازنده یک وحشت مالی قابل توجه است. چه کسی می‌داند ]ارزش این بازار[ چقدر بالا می‌رود؟بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند تا ۳ تریلیون دلار بالا برود، ۴ تریلیون دلار، ۵ تریلیون دلار... واقعا نمی‌توان گفت چقدر بالا می‌رود. اما وقتی این حجم از سرمایه از کیف پول‌های ارزهای دیجیتال در سرار جهان غیب شود، مطمعناً عواقب قابل توجه مالی وجود خواهد داشت.»
هیث به پیچیدگی‌های بزرگی در ادامه راه این بازار اشاره کرد، زیرا در حال حاضر هزاران ارز دیجیتال موجود است و اکثر آنها کارایی ندارد.

برت هیث متوجه است که فناوری بلاک چین مفید است، اما با این وجود، او معتقد است که ارزهای دیجیتال جدید با همین ویژگی‌ها در حال پیدایش هستند و هیچ وجه تمایزی با یکدیگر ندارند، در صورت فروپاشی این بازار، این ارزهای دیجیتال بیشترین تلفات را می‌دهند.

اما او اشاره کرد که برخی از ارزهای دیجیتال از این فروپاشی جان سالم به در می‌برند و سلطه‌گر می‌شوند، دقیقا مثل گوگل در فروپاشی رونق فناوری.

ارزهای دیجیتال دیگر جایگزین بیت کوین می‌شوند؟

هیث اظهار داشت که اگرچه بیت کوین از ارزش بازار قابل توجهی برخوردار است و به صورت گسترده پذیرفته شده است، اما ممکن است دارایی بهتری در آینده ظهور کند. او به ردپای کربنی بیت کوین نیز اشاره کرد و گفت که این موضوع نیز یک نقطه ضعف برای بیت کوین است.

هیث به سرمایه گذاران توصیه می کند طلای دیجیتال را جایگزین بیت کوین پیدا کنند. او سرمایه گذاری در شرکت های حق امتیاز طلا را به عنوان بهترین نوع طلای دیجیتال معرفی کرد، زیرا سرمایه‌گذاران می‌توانند دارایی های خود را به دور از دسترسی دولت کنترل کنند.

لینک کوتاه: b2n.ir/n15747 

برچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال
ماینر جدید Bitmain در راه‌ است!
نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر بی‌پول»: بزرگ‌ترین سقوط بیت کوین در راه است
3 دلیل برای اینکه اتریوم نسبت به بیت کوین در کوتاه مدت کم‌کاری خواهدکرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط