مدیرعامل کوین بیس و رئیس فدرال رزرو ماه مه با هم دیدار کردند

برایان آرمسترانگ گفت که وی در مورد ارز دیجیتال بانک مرکزی چین، با قانون‌گذاران و اعضای آژانس فدرال صحبت کرده و معتقد است که این موضوع «تهدیدی برای وضعیت ارز ذخیره شده‌ ایالات متحده در آینده است.»

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

مدیرعامل کوین بیس و رئیس فدرال رزرو ماه مه با هم دیدار کردند

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل کوین بیس، و جروم پاول (Jerome Powell)، رئیس فدرال رزرو، در تاریخ ۱۱ مه (۲۱‌اردیبهشت) با یکدیگر دیدار کرده

 و درباره مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال گفتگو کرده‌اند.

با انتشار زمان‌بندی جلسات پاول که روز جمعه اعلام شد، رئیس فدرال رزرو، یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای با آرمسترانگ و همچنین پاول رایان، سخنگران سابق مجلس نمایندگان در ۱۱ مه (۲۱ اردیبهشت) برگزار کرد. دلیل حضور رایان مشخص نیست. وی در اوایل سال ۲۰۱۹ سیاست را ترک کرد و اکنون در شرکت سرمایه‌گذاری سهام خصوصی « Solamere Capital» فعالیت دارد.با‌این‌که پاول، موضوعات مورد بحث را فاش نکرد، آرمسترانگ در ۱۴ ماه مه (۲۴ اردیبهشت) در توییتی به جلسه اشاره کرد. مدیر عامل کوین بیس گفت که هدف او از صحبت با اعضای کنگره و روسای آژانس‌ فدرال، کمک به پاسخگویی به سوالات قانون‌گذاران در مورد ارزهای دیجیتال و کسب اطلاعات نظارتی بیشتر در مورد این فناوری در ایالات متحده است.

در آن زمان، آرمسترانگ اظهار داشت كه نظرات خود را درباره ارز دیجیتال بانک مركزی (CBDC) چین ابراز كرده است و گفت كه وی معتقد است « اگر ایالات متحده به سرعت برای ایجاد ارز خود اقدام نكند، این موضوع تهدیدی برای وضعیت ارز ذخیره‌ای آمریكا در بلند‌مدت است». حدود یک هفته بعد، پاول اعلام کرد که فدرال رزرو در حال پیشبرد تحقیقات برای اجرای ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور است.

پیش از این اعلامیه، رئیس فدرال رزرو به طور گسترده‌ای در مورد پیامدهای احتمالی انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی در ایالات متحده صحبت کرده بود و گفت بود که او معتقد است «درست کردن آن از اول مهم‌تر است». با این حال، بیانیه او در ماه مه (اردیبهشت)، شامل طرحی برای انتشار مقاله در مورد موضوع ارزهای دیجیتال بانک‌های مرکزی و پرداخت‌های دیجیتالی، در تابستان امسال بوده است.

در حالی که دولت ایالات متحده هنوز در مورد دلار دیجیتال تصمیمی اتخاذ نكرده است، چین همچنان به آزمایش ارز دیجیتال ملی خود در چندین استان ادامه می‌دهد. ماه گذشته ۱۰۰,۰۰۰ نفر  در استان شنژن بالغ‌بر ۳۱ میلیون دلار یوان دیجیتال دریافت کرده‌اند و توانستند با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز مبادلات دیجیتال خود را با فیات انجام دهند.

لینک کوتاه: https://b2n.ir/j41308

اطمینان مدیرعامل ریپل از پیروزی شرکت ریپل، در مقابل کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده!
عرضه شیبا اینو در صرافی کوین بیس آغاز شد
صرافی کوین بیس درصدد جذب سرمایه از طریق انتشار اوراق قرضه است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

صرافی کوین بیس

صرافی کوین بیس درصدد جذب سرمایه از طریق انتشار اوراق قرضه است

صرافی ارز دیجیتال کوین بیس (Coinbase) درصدد است از طریق انتشار اوراق قرضه، ۱.۵ میلیارد دلار سرمایه برای پیشبرد اهداف خود جذب کند.

خبر - ۳ روز پیش
چین,یوان دیجیتال

آزمایش یوان دیجیتال چین به‌رغم پیشرفت‌ها کماکان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند

حتی در حالی که کشورهای توسعه‌یافته در سراسر جهان به مراحل مختلف توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود ادامه می‌دهند، به نظر می‌رسد چین از سایر کشورها بسیار جلوتر است.

خبر - ۴ روز پیش
داخلی,ایران,برق,قطعی برق,بیت کوین,استخراج,ارز دیجیتال

در صحن علنی مجلس قرائت شد: عدم توجه به ارزهای دیجیتال می‌تواند آسیب‌زا باشد

پس از حواشی فراوان، گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس در ارتباط با ارزهای دیجیتال امروز قرائت شد. در این گزارش ضمن اشاره به توسعه روزافزون فناوری اطلاعات و اهمیت اقتصاد دیجیتال، نتایج بررسی‌های این کمیسیون نیز در قالب چند تبصره مطرح شد. در این گزارش آمده است که توجه‌نکردن به ارزهای دیجیتال می‌تواند آسیب‌زا باشد.

خبر - ۴ روز پیش