مدیرعامل کوین بیس: برنامه ما این است که تمامی ارزهای قانونی را به بازار خود اضافه کنیم

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)،مدیر عامل کوین بیس، امروز گفت که این صرافی در نظر دارد هر دارایی دیجیتالی را که از نظر قانونی مجاز است، لیست کند.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

مدیرعامل کوین بیس: برنامه ما این است که تمامی ارزهای قانونی را به بازار خود اضافه کنیم

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دِبلاک کریپتو، او در رابطه با این موضوع در توییتی نوشت:

«یادآوری در مورد چگونگی لیست دارایی های کوین بیس: هدف ما این است که هر دارایی را که اضافه کردن آن قانونی است، لیست کنیم.»

آرمسترانگ افزود که این صرافی نمی‌خواهد با یک ارز دیجیتال برخورد خاص داشته باشد. او گفت:

«خارج از استانداردهای لیست‌ کردن (برای ایمنی / قانونی بودن)، نظری در مورد ارزش هر دارایی ارائه نمی‌دهیم. ما دارایی شناس هستیم، زیرا به بازارهای آزاد اعتقاد داریم و مصرف‌کنندگان باید در اقتصاد ارزهای دیجیتال حق انتخاب داشته باشند. این گونه است که ما بیشترین نوآوری را خواهیم داشت.»

 این مدیر عامل به این اشاره کرد که با گذشت زمان، صرافی روش‌هایی را برای کاربران خود برای بررسی یا ارزیابی هر دارایی معرفی کند. به گفته وی، از نظر تئوری، این امر می تواند اطلاعات دیگران را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد تا با تحصیلات بیشتری تصمیم بگیرند.

این صرافی از نظر اضافه کردن دارایی‌های جدید مطمئناً سرعت خود را افزایش داده است. در سال ۲۰۱۷، کوین بیس فقط چهار ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش را ارائه می‌داد. در آن زمان، اضافه شدن یک دارایی در کوین بیس یک موقعیت بزرگ بود و اغلب قیمت آن ارز را پمپ می‌کرد، بعدها این رویداد به «اثر کوین بیس» معروف شد.

در حال حاضر این صرافی ۶۳ ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد، از استیبل‌کوین‌ها مانند تتر گرفته تا سکه های شناخته شده مانند کاردانو و حتی ارزهای ناشناخته مانند ان‌کی‌ان (NKN) که در رتبه ۱۶۶ کوین‌مارکت‌کپ قرار دارد.

در ژانویه، کوین بیس گفت که ۴۴ ارز دیجیتال را در نظر دارد که ممکن است اضافه کند. در حال حاضر تعداد کمی از آنها از جمله انکر  (ANKR)، کرو (CRV) و اسکیل  (SKL) را اضافه کرده است. فقط سه روز پیش، صرافی ارزهای دیجیتال بیشتری از جمله بارن برج  (BOND)، لایو پیر  (LPT) و کوانت  (QNT) را به لیست خود اضافه کرد.

اما با وجود هزاران دارایی دیگر، اگر کوین بیس واقعاً بخواهد تمام ارزهای دیجیتال را لیست کند، مسیری طولانی در پیش دارد.

برچسب ها :

نقش احتمالی بایننس در دستکاری بازار ارز دیجیتال بررسی می‌شود
رکورد خروج روزانه اتریوم از صرافی های متمرکز شکسته شد
توقف خدمات صرافی بای‌بیت در کره جنوبی

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط