مدیر ارشد حقوقی ریپل‌لبز: کنار کشیدن کمیسیون از شکایت خود یک توافق نبوده، کمیسیون تسلیم شده است!

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل‌لبز، رد همه اتهامات علیه مدیران ریپل را به جامعه این توکن تبریک گفت و اعلام کرد این یک پیروزی واقعی است. آلدروتی در ایکس نوشت: «کمیسیون بورس آمریکا اشتباهی جدی انجام داد که شخصا براد و کریس را تعقیب کرد و اکنون آن‌ها تسلیم شده‌اند و تمام اتهامات علیه مدیران ما را رد کرده‌اند.»

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ریپل‌لبز,استوارت آلدروتی,ریپل,ایکس,کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «theblock»، استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل‌لبز، رد همه اتهامات علیه مدیران ریپل را به جامعه این توکن تبریک گفت و اعلام کرد این یک پیروزی واقعی است.

او در «X» (توییتر سابق) نوشت:

«کمیسیون بورس آمریکا اشتباهی جدی انجام داد که شخصا براد و کریس را تعقیب کرد و اکنون آن‌ها تسلیم شده‌اند و تمام اتهامات علیه مدیران ما را رد کرده‌اند.»

همانطور که توسط آسان بیت کوین گزارش شد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد که شکایت خود را علیه برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن، یکی از بنیان‌گذاران شرکت ریپل در مورد اینکه آیا آن‌ها در فروش غیرقانونی اوراق بهادار مسئول هستند یا خیر، رد خواهد کرد.

بر اساس گزارش کوین‌گکو (CoinGeckoقیمت ریپل افزایش یافت و با ۳.۷ درصد رشد به ۰.۵۱ دلار رسید.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و ریپل از سال ۲۰۲۰ درگیر دعوای قضایی شده‌اند، زمانی که آژانس ریپل را متهم به جمع آوری غیرقانونی ۱.۳ میلیارد دلار از طریق فروش ریپل کرد.

آنالیسا تورس، قاضی دادگاه منطقه نیویورک در ماه ژوئیه حکم داد که برخی از فروش‌های ریپل، قوانین اوراق بهادار را نقض نمی‌کند، زیرا فرآیند پیشنهاد کورکورانه برای آنها وجود دارد. او همچنین حکم داد که سایر فروش‌های مستقیم توکن به سرمایه‌گذاران نهادی اوراق بهادار هستند، که یک برد جزئی برای کمیسیون بورس آمریکا باقی گذاشت.

سپس تورس بعداً اقدام SEC برای صدور گواهی برای تجدید نظر موقت در اوایل این ماه را رد کرد و خاطرنشان کرد که آژانس نشان نداده است که درخواست تجدیدنظر «به طور مادی منجر به خاتمه نهایی دعوی خواهد شد.»

علیرغم رد اتهامات علیه گارلینگ هاوس و لارسن، سایر اتهامات مربوط به SEC مربوط به پیشنهاد و فروش ریپل همچنان روی میز باقی مانده است.

لینک کوتاه: B2n.ir/m86847 

 

دستور قاضی به ریپل برای ارائه اسناد مالی بیشتر پس از درخواست SEC
کریس برنیسک می‌گوید نزول و سپس تثبیت محتمل‌ترین سناریو ارزهای دیجیتال است
خبرنگار فاکس بیزنس: کمیسیون بورس سرسختانه با ETF اسپات اتریوم مخالف است
تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید که احتمال پیروزی کوین‌بیس در پرونده شکایت SEC حدود ۷۰درصد است
سهم بازار صرافی بایننس در پایان سال ۲۰۲۳ با کاهش قابل‌توجهی روبه‌رو بوده است

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوب برای متقاضیان وام / سقف وام افزایش یافت

title

حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را ابلاغ کرد در این بخشنامه آمده است، از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف هستند، تسهیلات خرد اعطایی را بر اساس شرایط، امتیاز اعتباری، رتبه اعتباری داخلی و سقف اعتبار مشتری در قالب قراردادهای فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک، مرابحه، جعاله و قرض‌الحسنه به مشتری پرداخت نماید.

مطالب مرتبط

کریس برنیسک,نزول,ارزهای دیجیتال,ایکس

کریس برنیسک می‌گوید نزول و سپس تثبیت محتمل‌ترین سناریو ارزهای دیجیتال است

کریس برنیسک، سرمایه‌گذار خطرپذیر و سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال، می‌گوید که نزول محتمل‌ترین سناریو برای دارایی‌های دیجیتال در فاز بعدی بازار است. برنیسک در پلتفرم رسانه اجتماعی ایکس می‌گوید که پس از یک روند صعودی نسبتا طولانی، احتمالاً بازارهای ارزهای دیجیتال در انتظار اصلاح هستند.

خبر - ۳ ماه پیش
فاکس بیزنس,ETF اسپات اتریوم,کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

خبرنگار فاکس بیزنس: کمیسیون بورس سرسختانه با ETF اسپات اتریوم مخالف است

علیرغم تایید ETFهای اسپات بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، یکی از خبرنگاران با اشاره به منابع آگاه مدعی شده این کمیسیون فعلا با درخواست‌های ETF اسپات اتریوم موافق نیست و قصد تایید آن‌ها را ندارد.

خبر - ۳ ماه پیش
بلومبرگ,کوین‌بیس,شکایت,SEC,کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید که احتمال پیروزی کوین‌بیس در پرونده شکایت SEC حدود ۷۰درصد است

الیوت استاین، تحلیلگر ارشد حقوقی بلومبرگ، می‌گوید که کوین‌بیس شانس زیادی برای پیروزی بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در پرونده شکایت این آژانس علیه این صرافی به‌دلیل فروش اوراق بهادار بدون مجوز و ارائه خدمات سهام‌گذاری دارد. قاضی این پرونده خواستار یک اصل محدودکننده برای تعریف این رگولاتور از قرارداد سرمایه‌گذاری شده بود که شامل اوراق قابل وصل نشود.

خبر - ۴ ماه پیش
صرافی,سهم بازار,بایننس,حجم معاملات,اوکی‌ایکس,بای‌بیت,آپ‌بیت

سهم بازار صرافی بایننس در پایان سال ۲۰۲۳ با کاهش قابل‌توجهی روبه‌رو بوده است

آخرین گزارش «TokenInsight» نشان می‌دهد که سال ۲۰۲۳ شاهد تغییراتی در سهم بازار و حجم معاملات در میان صرافی‌های برتر بوده است. سال ۲۰۲۳ شاهد کاهش سهم بازار بایننس از ۵۴.۲ درصد به ۴۸.۷ درصد بوده در حالی که اوکی‌ایکس و بای‌بیت به ترتیب ۴.۳ درصد و ۲.۲ درصد افزایش یافته‌اند. بایننس، آپ‌بیت و اوکی‌ایکس سه جایگاه برتر در کل حجم معاملات سالانه را به خود اختصاص داده‌اند.

خبر - ۴ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,شکایت,ریپل

کمیسیون بورس آمریکا از دادگاه می‌خواهد که ریپل را مجبور به ارائه صورت‌های مالی کند

وکلای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواستی را به دادگاه فدرال ارائه کرده‌اند که ریپل را مجبور به ارائه صورت‌های مالی سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۳ و قراردادهای پس از شکایت در مورد فروش سازمانی‌اش می‌کند. این کمیسیون گفت که این قراردادها حاوی اطلاعات مربوط به فروش سازمانی پس از حکم ژوئیه ۲۰۲۲ (تیر) هستند که در آن یک قاضی گفت که ریپل تنها زمانی می‌تواند به این فروخته شود به‌عنوان اوراق بهادار واجد شرایط باشد.

خبر - ۴ ماه پیش
گری اسکیل,متیک,ریپل,آوالانچ,Grayscale

تغییر ذخایر صندوق‌های گری اسکیل؛ از حذف متیک تا اضافه شدن ریپل و آوالانچ

بر اساس اطلاعیه شرکت گری‌اسکیل (Grayscale) در ۵ ژانویه (۱۵ دی)، این شرکت ذخایر ۳ صندوق خود را مجددا تعدیل کرده و با حذف توکن‌هایی مثل پالیگان، در ارزهای دیجیتال جدیدی مثل آوالانچ و ریپل سرمایه‌گذاری کرده است.

خبر - ۴ ماه پیش
رویترز,کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا,ETF بیت‌کوین

رویترز گزارش می‌دهد که کمیسیون بورس آمریکا ممکن است پیش از مهلت ۲۰ دی‌ماه وضعیت درخواست‌های ETF را مشخص کند

طبق گزارشی در رویترز، احتمالا کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا پیش از موعد ۲۰ دی‌ماه به ۱۴ مدیر دارایی که برای صدور ETF بیت‌کوین رقابت می‌کنند، اطلاع دهد که درخواست‌‌های آن‌ها چه وضعیتی دارد.

خبر - ۴ ماه پیش
گوگل,به‌روزرسانی,ETFهای اسپات بیت کوین,کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

گوگل با به‌روزرسانی قوانین تبلیغات خود برای تأیید احتمالی ETFهای اسپات بیت کوین آماده می‌شود

با افزایش احتمال تأیید قریب‌الوقوع مجوز عرضه ETF‌های اسپات بیت کوین از سوی کمیسیون بورس آمریکا، گوگل اعلام کرده است که ممنوعیت‌های کنونی خود را در مورد تبلیغات ارزهای دیجیتال به‌روزرسانی می‌کند تا امکان تبلیغ تراست‌های این دسته از دارایی‌ها را فراهم کند.

خبر - ۵ ماه پیش
USDT,تتر,تجارت انسان,اوکی‌ایکس

تتر ۲۲۵میلیون دلار USDT مرتبط با یک گروه تجارت انسان را فریز کرد

شرکت تتر، توسعه‌دهنده استیبل کوین USDT، دقایقی قبل اعلام کرد با همکاری صرافی ارز دیجیتال OKX و وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا ۲۲۵میلیون دلار USDT مرتبط با یک باند خلافکاری را فریز کرده است. این باند خلافکاری بین‌المللی در جنوب شرق آسیا و در زمینه قاچاق و تجارت انسان فعال است.

خبر - ۶ ماه پیش