مدیر عامل EA: بازی‌های مبتنی بر کسب درآمد و NFTها آینده صنعت ویدیو گیم هستند

الکترونیک آرتز (EA)، ناشر بزرگ بازی‌های ویدیویی، توکن‌های غیرمثلی (NFT) و بازی‌های مبتنی بر کسب درآمد را آینده این صنعت می‌داند.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بازی,بلاک چین,ارز دیجیتال,NFT

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگرف، به نظر می‌رسد با پذیرش گسترده‌تر توکن‌های غیرمثلی (NFT) و بازی‌های برای کسب درآمد، یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت بازی، هر دو را آینده این حوزه می‌داند.  اندرو ویلسون، مدیرعامل شرکت بزرگ بازی‌های ویدیویی الکترونیک آرتز  (EA) در یک تماس مالی صحبت کرد و گفت که NFT و بازی‌های بازی برای کسب درآمد آینده صنعت بازی هستند، اگرچه هنوز برای فهمیدن اینکه چگونه این کار می‌کند زود است.

الکترونیک آرتز که به‌عنوان یک شرکت تجاری‌محور که از مدل پرداخت به برد در چندین بازی استفاده می‌کند، شناخته می‌شود، هنوز قدرت خود را در بازی‌های بازی برای کسب درآمد امتحان نکرده است. با این حال، همانطور که یک آگهی شغلی از تابستان فاش شد، الکترونیک آرتز اشاره کرد که هدف خود را روی بلاک‌چین و NFT گذاشته است.

محبوبیت عناوینی مانند اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) نشان می‌دهد که اگر محصول به‌خوبی اصلاح شده باشد، محصولات بازی به‌درآمد می‌توانند به راحتی یک پایه بازیکن قوی پیدا کنند. در چنین بازی‌هایی، بازیکنان با انجام ماموریت‌های روزانه، شکست دادن هیولاها و برتری دادن به دیگر بازیکنان در عرصه‌ها، دارایی‌های دیجیتال درون بازی را به دست می‌آورند. این دارایی‌ها دارای ارزش پولی واقعی هستند و می‌توانند در صرافی‌های ارزهای دیجیتال فروخته شوند. ویلسون معتقد است که محتوای دیجیتال کلکسیونی با توجه به این واقعیت که کاملاً با بازی‌ها و سرویس‌های زنده الکترونیک آرتز مطابقت دارد، نقش معناداری در آینده این شرکت ایفا خواهد کرد. بنابراین، هنوز برای گفتن زود است. ویلسون گفت: «اما من فکر می‌کنم که ما در موقعیت واقعاً خوبی قرار داریم و باید از ما انتظار داشته باشیم که به گونه‌ای نوآورانه‌تر و خلاقانه‌تر در مورد آن بر مبنای پیشروی فکر کنیم.»

یکی دیگر از نام‌های بزرگ صنعت بازی، ناشر «Assassin’s Creed»، یوبی‌سافت، اخیراً به اشتراک گذاشت که قصد سرمایه‌گذاری و پذیرش شرکت‌های بازی مبتنی بر بلاک‌چین در این پلتفرم را دارد. یوبی‌سافت همچنین یکی از شرکت‌کنندگان در دور سرمایه‌گذاری ۶۵ میلیون دلاری توسعه‌دهنده بازی‌های NFT  «Animoca Brands» بود.

لینک کوتاه:b2n.ir/p19749 

رشد ۳۹۵ درصدی آگهی‌های استخدام مرتبط با ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱
تتر سه آدرس اتریوم را به لیست سیاه خود اضافه کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com

مطالب مرتبط