معامله ارزهای دیجیتال در مرکز تجارت جهانی دبی قانونی شد

دفتر مرکز تجارت جهانی دبی روز چهارشنبه اعلام کرد با سازمان کالا و اوراق بهادار امارات توافق‌نامه‌ای را امضا کرده است تا به واسطه آن معامله ارزهای دیجیتال در منطقه آزاد مرکز تجارت جهانی دبی قانونی شود.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

دبی,مرکز تجارت جهانی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، تنظیم‌کننده‌های مالی در امارات متحده عربی به توافقی دست یافته‌اند که به طور رسمی اجازه تجارت و پشتیبانی ارزهای رمزنگاری شده را در یک منطقه آزاد اقتصادی در دبی می دهد. ابتکار جدید چارچوبی را ایجاد می‌کند که به مرکز تجارت جهانی دبی اجازه می‌دهد تا مجوزهای لازم را برای فعالیت‌های مالی مربوط به ارزهای دیجیتال صادر کند. به عنوان بخشی از توافقنامه، سازمان اوراق بهادار و کالاهای امارات متحده عربی همچنین بر فعالیت‌های مهم مرتبط با ارزهای دیجیتال، مانند صدور، فهرست بندی، معاملات و پروانه‌های مجوز نظارت می‌کند.

بر اساس این اعلامیه، این توافقنامه توسط مریم السویدی (Maryam Al Suwaidi)، سرپرست اجرایی سازمان اوراق بهادار و کالاهای امارات متحده عربی، هلال سعید المری (Helal Saeed Al Marri) مدیر کل مرکز تجارت جهانی دبی و همچنین یکی از مدیران بخش بازاریابی گردشگری و بازرگانی دبی امضا شد. السویدی گفت که پروژه جدید مطابق تعهد مرکز تجارت جهانی دبی برای گسترش خدمات خود به عنوان یک منطقه آزاد و پشتیبانی از فناوری‌های جدید مانند توکن‌های غیرمثلی است. وی افزود: «در حالی که دبی به حرکت خود در جهت نوآوری و اقتصاد دیجیتالی ادامه می‌دهد، مرکز تجارت جهانی دبی به دنبال حمایت از مشاغل تحت پشتیبانی بلاک‌چین و فناوری‌های ارز دیجیتال است.»

توافق جدید تعهد فزاینده امارات متحده عربی برای تبدیل شدن به یک قطب جهانی دوستدار ارزهای دیجیتال را تقویت می‌کند. در ماه آوریل (فروردین)، عبدالله بن طوق المری (Abdulla Bin Touq Al Marri)، وزیر اقتصاد اعلام کرد که ارزهای دیجیتال و توکن سازی دارایی‌ها کلید برنامه‌های این کشور برای دو برابر شدن اقتصاد در ۱۰ سال آینده است. بورس اوراق بهادار محلی، «Nasdaq Dubai»، متعاقباً صندوق عمومی بیت کوین (BTC) توسط مدیر صندوق سرمایه‌گذاری دارایی‌های ارز دیجیتال کانادایی «3iQ» را در ماه ژوئن (خرداد) فهرست کرد.

لینک کوتاه:b2n.ir/h52091 

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۳ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط