معرفی ارز دیجیتال یونی سواپ

ارز دیجیتال یونی سواپ (Uniswap) با نام اختصاری «UNI» شاخته می شود. این ارز ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۹۹) توسط صرافی غیر متمرکز و شناخته شده «uniswap.org» به بازار عرضه شد.

Mkhakbazan

نویسنده : مسعود خاکبازان

منبع : آسان بیت کوین

معرفی ارز دیجیتال یونی سواپ

title

ارز دیجیتال یونی سواپ (Uniswap) با نام اختصاری «UNI» شاخته می شود. این ارز ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۹۹) توسط صرافی غیر متمرکز و شناخته شده «uniswap.org» به بازار عرضه شد. صرافی یونی سواپ به لطف تسهیل خدمات مالی غیر متمرکز (DeFi) از شهرت و محبوبیت خاصی نزد معامله گران ارزهای دیجیتال برخوردار است.

قیمت اولیه این ارز در ابتدای کار (حدود ۵ ماه پیش از نگارش مطلب) ۰.۴۲ دلار بود ولی در روزهای اخیر با رشدی چشمگیر و خیره کننده به قیمت باور نکردنی ۲۲ دلار رسیده و در ۵ ماه بیش از ۵۳ برابر شده است.

با توجه به استقبال بازار از یونی سواپ، قیمت بالا و رشد حجم معاملات، این ارز دیجیتال بسیار زودتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد در رده ۱۵ جدول با ارزش‌ترین ارزهای بازار قرار گرفت. قیمت امروز (۲۳ بمن) یونی سواپ حدود ۱۹.۵ دلار است که پیش‌بینی می‌شود تا حدودی کاهش یافته و پس از مدتی مجدداً روند صعودی خود را آغاز کند.

قرار است از این ارز حدود یک میلیارد واحد تولید شود که در حال حاضر کمی بیشتر از ۳۰۰ میلیون واحد از آن تولید و روانه بازار شده است. حجم معاملات یونی سواپ در صرافی‌ها در ۲۴ ساعت گذشته بالای ۱ میلیارد دلار بوده و حجم بازار آن نزدیک به ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار است.

برای خرید یونی سواپ می‌توانید به صرافی‌های معتبری مانند Binance، Huobi Global،   OKEx ، HBTC و  ZG.com مراجعه کنید.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد