معرفی برترین ارزهای دیجیتال در سال 2021

معامله‌گر مشهور ارزهای دیجیتال ۱۰ ارز دیجیتال امیدوارکننده سال ۲۰۲۱ را معرفی می‌کند.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : CRYPTO GLOBE

معرفی برترین ارزهای دیجیتال در سال 2021

title

آستین آرنولد (Austin Arnold)، در برنامه‌ای به میزبانی آلت کوین دیلی (Altcoin Daily) لیست 10 ارز دیجیتالی را که پیش‌بینی می‌کند در سال 2021 رشد قابل توجهی داشته باشند را منتشر کرد. آرنولد پیش بینی کرده است که بیت کوین و کاردانو بهترین عملکرد را در سال 2021 داشته باشند.

به گزارش کریپتو گلوب، آستین آرنولد، تریدر و استراتژیست محبوب بازار ارزهای دیجیتال، لیست 10 ارز دیجیتال برتر خود را منتشر کرد که پیش‌بینی می‌کند در سال 2021 به جریان اصلی بازار تبدیل شوند.

بر اساس آخرین برنامه منتشر شده آلت کوین دیلی در یوتیوب، آرنولد بیت کوین را به عنوان برترین ارز دیجیتال سال 2021 معرفی کرد. وی همچنین به افزایش تقاضای سازمان‌ها برای خرید بیت کوین از جمله خرید بزرگ 50 میلیون دلاری میکرو استراتژی (MicroStrategy) در نزدیکی بالاترین قیمت تاریخ بیت کوین (19,427 دلار) اشاره کرد.

آرنولد در‌این‌رابطه گفته است:

«این اولین چرخه‌ای است که در آن خزانه‌داری شرکت‌های بزرگ به‌عنوان مشوق و مربیِ سرمایه‌گذاری در بیت کوین ایفای نقش می‌کنند.»

آرنولد که در صفحه یوتیوب خود حدود 287,000 دنبال‌کننده دارد، نام کاردانو را در لیست بهترین‌های سال 2021 خود آورده است. وی از فورک (fork) پیش‌روی کاردانو و اضافه شدن امکان قفل کردن توکن (token locking) به عنوان پیشرفت‌های این آلت کوین نام برده است.

این تریدر محبوب، ارز دیجیتالِ تراست سوئپ (Trustswap) را در جایگاه سوم لیست خود قرار داد و افزود که این پلتفرم قصد دارد تا با بازپرداخت کارمزدهای جمع شده کاربران جایگاه اول بازار توکن‌های غیر‌مثلی را به خود اختصاص دهد.

وی همچنین پیش‌بینی کرده است که ریپل به لطف تلاش‌های مدیر عامل خود، برد گارلینگ‌هائوس (Brad Garlinghouse)، عملکرد خوبی را در سال 2021 داشته باشد.

آرنولد در‌این‌باره گفته است:

«گارلینگ‌هائوس در اوایل سال جاری عملاً به کمپین بایدن برای پیروزی در رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا کمک کرد و سال گذشته نیز به کمپین مردمی کامالا هریس (Kamala Harris) زمانی که کاندیدای ریاست جمهوری بود کمک مالی کرد.»

علاوه بر این آرنولد تزئوس (Tezos)، وی‌چین (VeChain)، اینجکتیو پروتکل (Injective Protocol)، بایننس کوین (Binance Coin) و یونی سوئپ (Uniswap) را به لیست برترین ارزهای دیجیتال سال 2021 خود اضافه کرد تا معامله‌گران آنها را در سال آینده دنبال کنند.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط