معرفی صرافی ایرانی بید ارز؛ تاکید بر مبادلات همتا‌به‌همتا

«بید ارز» یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که با تاکید بر شیوه معاملات همتا‌به‌همتا (Peer to Peer) فعالیت می‌کند. بید ارز سال ۱۳۹۷ تاکنون به معامله‌گران ایرانی خدمت‌رسانی می‌کند.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

معرفی صرافی ایرانی بید ارز؛ تاکید بر مبادلات همتا‌به‌همتا

title

تیم بید ارز پروژه خود را این‌گونه توصیف می‌کند:

«هدف اصلی این پروژه (بید ارز) فراهم آوردن مکانی امن و مطمئن جهت مبادله ارزهای دیجیتال با قیمتی منصفانه است. این گروه معتقد است با توجه به تحریم‌هایی که بر علیه کشورمان وضع شده است، تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال می‌تواند در دور زدن تحریم‌ها و تسهیل مراودات مالی به هم‌وطنان عزیزمان کمک کرده و راه گشا باشد.»

صرافی بید ارز بیش از آن‌که بر خرید‌و‌فروش‌های «کاربر با صرافی» تاکید داشته باشد، کاربران خود را دعوت می‌کند تا از بازار «همتا به همتا» برای خرید‌و‌فروش ارزهای دیجیتال استفاده کنند. از این رو فعالیت بید ارز با قالب صرافی‌های ایرانی متفاوت است. بیشتر صرافی‌های داخلی سعی دارند تا به نحوی کاربران خود را به خرید یا فروش ارز دیجیتال با خود صرافی ترغیب کنند. چراکه در این صورت می‌توانند کارمزد بیشتری از کاربر بگیرند و به طبع درآمد بیشتری داشته باشند.

امکان مبادله مستقیم با سایر کاربران، ارائه کیف پول‌های داخلی به‌منظور نگهداری و انتقال ارزهای دیجیتال، دسترسی به تمامی خدمات از طریق اپلیکیشن موبایلی بید ارز، امکان خرید‌و‌فروش لحظه‌ای ارزهای دیجیتال، کاهش هزینه‌های معامله‌گری و... تنها بخشی از ویژگی‌های این پلتفرم خوب ایرانی است.

خرید‌و‌فروش ارزهای دیجیتال: صرافی بید ارز

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط