معرفی صرافی نوبیتکس

نوبیتکس یکی از صرافی های محبوب و مورد اعتماد تریدر های ایرانی است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

صرافی ، نوبیتکس(نام نوبیتکس از ترکیب سه واژه "نو" به معنای جدید، "بیت‌کوین" و "اکسچنج" ساخته شده است.)

توضیحی که توسط تیم نوبیتکس نوشته شده است به خوبی معرف حوزه فعالیت این پلتفرم دانش بنیان می باشد. سرویس خرید و فروش ارز های دیجیتالِ نوبیتکس با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی به معامله گری در بازار ارز های دیجیتال، در محیطی حرفه ای، امن و قابل اطمینان، در زمستان سال 1396 (سال تولد اکسچنج های ایرانی) شروع به کار کرد.

نوبیتکس یکی از صرافی های محبوب و مورد اعتماد تریدر های ایرانی است. کارمزد منصفانه معاملات، یکی از مهم ترین دلایلی است که نظر معامله گران داخلی را به این اکسچنج جلب کرده است. همچنین نوبیتکس جزو معدود اکسچنج های داخلی است که از اپلیکیشن موبایلی پلتفرم خود رونمایی کرده و آن را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

کارمزد منصفانه، قیمت های واقعی، امکان خرید و فروش رمز ارز های محبوب، طراحی مناسب صفحات به ویژه صفحات نمای بازار، امنیت معاملات، پشتیبانی قدرتمند، ارائه آموزش های کاربردی و ... همه بخشی از ویژگی های این پلتفرم پرطرفدار ایرانی است.

نوبیتکس هم مانند بسیاری از اکسچنج های بومی کار خود را با خرید و فروش بیت کوین آغاز کرد اما در حال حاضر کامل ترین بازار را از نظر تعداد رمز ارز ها، در بین پلتفرم های داخلی در اختیار دارد. هم اکنون خرید و فروش رمز ارز های بیت‌کوین، تتر، اتر، اتریوم کلاسیک، ریپل، لایت‌کوین، بیت‌کوین کش، بایننس کوین، EOS، استلار و ترون در این صرافی به صورت ریالی انجام می شود. همچنین جای خالی رمز ارز هایی مانند لینک و دش در بازار نوبیتکس احساس می شود.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط