معرفی صرافی ولکس

پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتالِ "ولکس" توسط تیمی متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف و تهران طراحی و پیاده سازی شده است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

والکس

پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتالِ "ولکس" توسط تیمی متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف و تهران طراحی و پیاده سازی شده است. این تیم هدف از راه اندازی این پلتفرم را این گونه بیان کرده است: (افراد این تیم در چند سال اخیر، در خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال فعال بوده اند. ما از نزدیک شاهد برخی مشکلات برای ایرانیان از جمله دسترسی سخت به بازارهای خارجی، وجود کلاهبرداران داخلی، خرید و فروش با سودهای ناعادلانه برای مردم توسط صرافی های داخلی و از طرفی نبود پلتفرمی امن و حرفه ای برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در ایران و دلایل متعدد دیگر بوده‌ایم. ما با مشاهده این مشکلات تصمیم به ایجاد پلتفرمی کاملا ایمن، حرفه ای و آسان برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال گرفتیم.)

صرافی ولکس هم اکنون با 107.000 کاربر فعال یکی از محبوب ترین پلتفرم های خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است.

ثبت نام آسان، رابط کاربری ساده، قیمت های منصفانه، کارمزد های متعارف، امکان خرید رمز ارز های محبوب به صورت ریالی، امنیت معاملات، فرآیند تایید دو مرحله ای در دسترسی به امکانات سامانه، رمزنگاری اطلاعات و ... همه بخشی از ویژگی های صرافی ولکس می باشد. همچنین مدتی است که این صرافی قول رونمایی از اپلیکیشن موبایلی خود را به کاربران داده است.

هم اکنون خرید و فروش رمز ارز های بیت کوین، اتر، تتر، بیت کوین کش، لایت کوین و دش در این صرافی به صورتی ریالی انجام می شود. همچنین جای خالی رمز ارز هایی مانند ریپل و لینک در بازار ولکس احساس می شود.

 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط