معرفی کاردانو

با این ارز محبوب بیشتر آشنا شوید.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

معرفی کاردانو

کاردانو یک دارایی نقدی الکترونیکی دارای ارزش مشخص است.

ارز دیجیتال شبکه کاردانو با نماد ADA برای اولین بار در سال 2018 میلادی از طریق صرافی بیترکس به دنیای ارز های دیجیتال معرفی شد. چارلز هاسکینسون، بنیان گذار کاردانو یکی از اعضای اصلی تیم پیاده سازی شبکه اتریوم بوده است.

شبکه کاردانو علاوه بر ارائه خدمات جابجایی ارز های دیجیتال، به عنوان بستری برای پیاده سازی برنامه های غیر متمرکز شناخته می شود. مشابه این سرویس در شبکه اتریوم نیز ارائه می شود.

کاردانو بر خلاف بیت کوین از همان ابتدا پر سر و صدا ظاهر شد. برای اولین بار با قیمت 0.2555 دلار به بازار عرضه شد و یک هفته بعد از آن بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 1.11 دلار را تجربه کرد. قیمت کاردانو در هفته سوم حضور در بازار ارز های دیجیتال با سقوط چشم گیری رو به رو شد که تا به امروز موفق به اصلاح این سقوط نشده است.

کاردانو با ارزش کل بازار 3.39 میلیارد دلار جایگاه دهم بازار ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داده است. تعداد کل واحد های این ارز دیجیتال 45 میلیارد واحد است که از این تعداد 31 میلیارد واحد آن هم اکنون در گردش است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد