مورگان استنلی قصد دارد در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند

یکی از شرکت‌های زیرشاخه مورگان استنلی که بر سرمایه‌ای به ارزش ۱۵۰ میلیارد دلار نظارت می‌کند، قصد دارد در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

mammad

منبع : UTODAY

مورگان استنلی قصد سرمایه‌گذاری در بیت کوین را دارد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «The Block»، براساس گزارش بلومبرگ نیوز (Bloomberg News)، کانترپوینت گلوبال (Counterpoint Global)، یک شرکت سرمایه‌گذاری که زیر نظر مورگان استنلی (Morgan Stanley) فعالیت می‌کند، قصد دارد روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

در گزارش بلومبرگ آمده است كه یکی از واحدهای مورگان استنلی كه بر ۱۵۰ میلیارد دلار سرمایه نظارت می‌کند، در حال بررسی شرایط سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین است. این شرکت برای انجام چنین سرمایه‌گذاری‌ایی نیاز به دریافت مجوز از شرکت مادر، یعنی مورگان استنلی و نهادهای نظارتی ایالات متحده دارد. این امر نشان دهنده فشار گسترده شرکت‌های بزرگ وال‌استریت (Wall Street) به بازار ارزهای دیجیتال است. وال‌استریت همواره بیت کوین را به عنوان عاملی تورم‌زا معرفی کرده است.

سخنگوی مورگان استنلی تاکنون از اظهار نظر در مورد گزارش بلومبرگ خودداری کرده است.

مورگان استنلی، در سال ۲۰۱۷ که یکی از دوره‌های طلایی بیت کوین بود، با بررسی راه‌اندازی یک پلتفرم مبادلاتی مرتبط با بیت کوین، خبرساز شده بود.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

فرضیه جدید علیه آلایندگی رمزارزها؛ بیت‌کوین به حفظ محیط زیست چه کمکی می‌کند؟

فرضیه جدید علیه آلایندگی رمزارزها؛ بیت‌کوین به حفظ محیط زیست چه کمکی می‌کند؟

آیا روی آوردن عرضه کننده پرفروش‌ترین مدل‌های خودروهای برقی جهان به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین با اهداف این شرکت در تضاد است؟ یا این‌که تشویق مبادله با رمزارز‌ها توسط شرکت تسلا می‌تواند به رشد تولید برق ارزان‌قیمت از منابع پاک و تجدیدپذیر کمک کند؟ برخی تخمین‌ها حاکی از آن است که استخراج هر ساله ارزهای رمزنگاری شده به اندازه کشوری همچون نیوزیلند، دی اکسید کربن تولید و منتشر می‌کند.

خبر - 10 اسفند 1399
ماینرهای پس از مدت‌ها شروع به جمع‌آوری بیت کوین کرده‌اند

ماینرها پس از مدت‌ها فروش بیت کوین را متوقف کرده‌اند

داده‌های گلسنود (Glassnode) نشان می‌دهد که ماینر‌ها پس از مدت‌ها به ذخیره بیت کوین روی آورده‌اند و دیگر سکه‌های خود را در بازار عرضه نمی‌کنند.‌ این اتفاق از ۲۷ دسامبر ۲۰۲۰ (۷ دی) بی‌سابقه بوده است.

خبر - 10 اسفند 1399
رکورد حجم معاملات ماهانه صرافی‌های ارز دیجیتال شکسته شد؛ فوریه به ۱ تریلیون دلار رسید

رکورد حجم معاملات ماهانه صرافی‌های ارز دیجیتال شکسته شد؛ فوریه از ۱ تریلیون دلار عبور کرد

داده‌های جمع‌آوری شده توسط «The Block» نشان می‌دهد که حجم معاملات انجام شده در صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه فوریه (بهمن و اسفند) از ۱ تریلیون دلار عبور کرده است.

خبر - 10 اسفند 1399