مونو کروم در سری A تامین سرمایه خود ۱.۸ میلیون دلار جمع آوری کرد

شرکت مدیر دارایی دیجیتال مونو کروم (Monochrome)، در سری اول تأمین سرمایه خود توانست ۱.۸ میلیون دلار جمع‌آوری کند. در این دور از تأمین سرمایه مونو کروم، کارآفرینان مطرح حوزه ارز دیجیتال نظیر چارلی لی، خالق لایت کوین و وی ژو، مدیر ارشد مالی سابق بایننس، بیشترین سهم را از آن خود کردند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

سرمایه گذاری,ارزهای دیجتیال,بایننس

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، مدیر دارایی‌های دیجیتالی استرالیا، مونوکروم (Monochrome)، جمع آوری کمک‌های مالی ۱.۸ میلیون دلاری از سری A را به رهبری برخی از تأثیرگذارترین کارآفرینان ارزهای دیجیتال به انجام رسانده است که بر پتانسیل رو به رشد راه حل‌های دارایی‌های دیجیتال در سطح نهادی تأکید می‌کند.

این شرکت گفت که تزریق پول نقد توسط مونو کروم برای توسعه محصولات جدید تخصصی در بیت کوین (BTC) و دیگر دارایی‌های دیجیتالی استفاده خواهد شد. جمع آوری سرمایه سری A توسط چارلی لی (Charlie Lee)، خالق لایت کوین (Litecoin)، سامسون مو(Samson Mow)، افسر استراتژی «Blockstream»، وی ژو (Wei Zhou)، مدیر سابق بایننس (Binance) و کین وارویک (Kain Warwick)، ​​بنیان‌گذار پروتکل «Blueshyft»  و «DeFi Synthetix»  هدایت می‌شد. پس از این دور جمع آوری سرمایه، ارزش کل مونوکروم تقریباً ۱۵ میلیون دلار تخمین زده شد.

مونوکروم در اوایل سال جاری توسط جف یو (Jeff Yew) ، مدیر اجرایی سابق صرافی بایننس استرالیا راه اندازی شد تا یک سرمایه گذاری نهادی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارائه دهد. این شرکت شاید بیشتر به خاطر صندوق بیت کوین مونوکروم (Monochrome Bitcoin Fund)، وسیله رشد سرمایه برای سرمایه گذاران عمده شناخته شده است. هدف این صندوق تخصیص تقریباً ۱۰۰ درصد به بیت کوین فیزیکی است که توسط شرکت معتبر آمریکایی « BitGo Trust»  نگهداری می‌شود.

وی ژو، مونوکروم را «شرکت سرمایه گذاری پیشرو در استرالیا که در زمینه دسترسی به دارایی‌های دیجیتالی متخصص است توصیف کرد و بر موضع نظارتی مترقی این کشور در قبال ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

مانند دیگر کشورهای صنعتی پیشرفته، مقررات ارز دیجیتال استرالیا هنوز در مراحل اولیه خود است. در حالی که این کشور ارز دیجیتال را به عنوان پول به رسمیت نمی‌شناسد، تجارت دارایی‌های دیجیتالی در کشور قانونی است و مشمول مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم می‌باشد.

 همانطور که اخیراً گزارش شده است، تنظیم کننده مالی استرالیا اخیراً به شهروندان در مورد استفاده از مشاغل ارزدیجیتالی ثبت نشده هشدار داده است.

مونوکروم ، مانند سایر مدیران دارایی‌های متمرکز بر حوزه ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران نهادی را برای ورود به اقتصاد دارایی‌های دیجیتال هدف قرار می‌دهد. همانطور که در جریان ورود بزرگی به محصولات گری اسکیل (Grayscale) و کوین شیر (CoinShare)، در میان دیگران مشهود است، به نظر می‌رسد تقاضا برای ارزدیجیتال در میان سازمان‌ها در حال افزایش می‌باشد. نظرسنجی از سرمایه گذاران نهادی همچنین نشان می‌دهد که درصد زیادی از مدیران ثروت، در حال برنامه ریزی برای خرید سرمایه گذاری‌های ارزدیجیتالی یا افزایش مواجهه خود با این دارایی‌ها هستند.

در حالیکه بیت کوین در حالت آزمایش زمان است، سرمایه گذاران بیشتری به دنبال قرار گرفتن در معرض دارایی‌های دیجیتال در پیگیری اهداف گسترده تر اقتصاد کلان هستند. مشاوران مالی می‌توانند این مسئولیت را به عهده بگیرند که سرمایه گذاری ارزدیجیتالی از نظر شهرت شغلی به طور قابل توجهی در معرض ریسک کمتری قرار گرفته است.

لینک کوتاه: b2n.ir/r43105 

 

پروژه منتا نتورک ۵.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرد
بری سیلبرت درباره تبدیل احتمالی صندوق بیت کوین گری اسکیل به ETF توییت کرد
کودک برزیلی از نگهداری اولین هدیه بیت کوین خود بیش از ۶,۵۰۰ درصد سود کسب کرده است
شرکت سازنده ماینرهای بیت کوین می‌خواهد سهامی عام شود
شرکت تحلیلی حوزه ارزهای دیجیتال الیپتیک ۶۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

بیت کوین,سرمایه گذاری,ETF

بری سیلبرت درباره تبدیل احتمالی صندوق بیت کوین گری اسکیل به ETF توییت کرد

بری سیلبرت، مدیرعامل دیجیتال کارنسی گروپ (Digital Currency Group) در پاسخ به توییتی درباره تبدیل احتمالی صندوق گری‌اسکیل بیت کوین تراست (GBTC) به یک صندوق قابل معامله بورسی (ETF) با پشتوانه فیزیکی، از دنبال کنندگانش خواست گوش به زنگ باشند.

خبر - ۳ روز پیش
بیت کوین,سرمایه گذاری

کودک برزیلی از نگهداری اولین هدیه بیت کوین خود بیش از ۶,۵۰۰ درصد سود کسب کرده است!

ژائو کانهادا، بنیان‌گذار صرافی برزیلی فاکس‌بیت، به دختر تازه‌ متولد شده خود یک بیت کوین به ارزش تقریبی ۹۱۵.۸۰ دلار هدیه داده است. او می‌گوید: «به محض تولد دخترم در سال ۲۰۱۷، یک بیت کوین برای او خریدم؛ نه فقط به عنوان هدیه، بلکه به عنوان راهی برای سرمایه‌گذاری در این اقتصاد جدید.»

خبر - ۳ روز پیش
سرمایه گذاری,ارزهای دیجتیال,ماینر

شرکت سازنده ماینرهای بیت کوین می‌خواهد سهامی عام شود

شرکت اروپایی بیت فیوری که تخصص آن تولید ماینرهای بیت کوین است، می‌خواهد سهام خود را در بازار اروپا عرضه عمومی کند. این شرکت در آخرین دور تأمین سرمایه خود در سال ۲۰۱۸ موفق به جذب ۸۰ میلیون دلار شد تا ارزش آن به یک میلیارد دلار برسد.

خبر - ۱ هفته پیش
سرمایه‌گذاری,بیت کوین,ارز دیجیتال

شرکت تحلیلی حوزه ارزهای دیجیتال الیپتیک ۶۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد

سرویس مدیریت ریسک دارایی ارزهای دیجیتال الیپتیک (Elliptic)، از جذب ۶۰ میلیون دلار سرمایه در دور سوم تامین مالی خود خبر داده است.

خبر - ۱ هفته پیش
sol,سولانا,معرفی ارز دیجیتال,سولانا چیست,پروژه سولانا,اثبات سهام,اثبات تاریخچه

رقیب هندی تیک تاک برای راه‌اندازی توکن خود در سولانا ۱۹ میلیون دلار سرمایه جذب کرد

پلتفرم هندی اشتراک‌گذاری ویدئوی کوتاه چینگاری (Chingari) برای راه‌اندازی شبکه بلاک چین و توکن اجتماعی خود آماده می‌شود. چینگاری برای راه‌اندازی شبکه اصلی و همچنین فروش توکن مبتنی‌بر سولانای خود (GARI) ۱۹ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

خبر - ۱ هفته پیش
سرمایه گذاری,ارزهای دیجتیال,بایننس

کاندیدای مجلس سنای آمریکا در آریزونا یک میلیونر بیت کوین است

بلیک مسترز، یکی از مشهورترین کاندیداهای جمهوری‌خواه انتخابات مجلس سنای ۲۰۲۲ در ایالت آریزونا بیش از ۱ میلیون دلار بیت کوین دارد. مسترز که با میلیاردر معروف پیتر تیل رابطه نزدیکی دارد، اخیرا اظهار کرده است دولت آمریکا باید بیت کوین را به عنوان یک دارایی ذخیره استراتژیک خریداری کند.

خبر - ۱ هفته پیش
بیت کوین,آمریکا,دلار,سرمایه گذاری,ارز دیجیتال,ایران

نامزد جمهوری‌خواه سنا: دولت آمریکا باید بیت کوین خریداری کند

بلیک مسترز، کاندیدای حزب جمهوری‌خواه برای تصدی کرسی در مجلس سنا، می‌گوید بعد از ممنوعیت مجدد بیت کوین در چین، دولت آمریکا باید به خرید این ارز دیجیتال روی آورد و بیت کوین را به عنوان یک ارز ذخیره بپذیرد.

خبر - ۳ هفته پیش
بیت کوین,سرمایه گذاری,ارز دیجیتال,استخدام

مورگان استنلی از تشکیل تیم تخصصی ارزهای دیجیتال در این بانک خبر داد!

مجله خبری بلومبرگ با اشاره به بخشنامه داخلی بانک مورگان استنلی برای کارکنان خود گفته است این بانک درصدد راه اندازی یک تیم تحقیقاتی در زمینه رزهای دیجیتال می‌باشد.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت کوین,سرمایه گذاری

استراتژیست ارشد بلومبرگ: سبدهای سرمایه‌گذاری طلا و اوراق قرضه بدون بیت کوین فایده ندارد!

استراتژیست ارشد بلومبرگ گفته است یک سبد سرمایه‌گذاری متشکل از بیت کوین، طلا و اوراق قرضه می‌تواند به خوبی از ارزش دارایی معامله‌گران در برابر نوسانات بازار سهام محافظت کند. او پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین در نیمه دوم سال جاری به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد.

خبر - ۱ ماه پیش