میزان خروج بیت کوین از صرافی‌ها به بیشترین میزان خود در سال جاری میلادی رسیده است

میزان بیت کوین خروجی از صرافی‌های متمرکز به بیشترین میزان خود در سال جاری میلادی رسیده است؛ به طوری که طی هفت روز اخیر ۴۰,۰۰۰ بیت کوین از صرافی‌ها خارج شده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بر اساس گزارش گلس‌نود (Glassnode)، در ۲ آگوست (۱۱ مرداد)، خروج بیت کوین به میزان بیش از ۱۰۰,۰۰۰ بیت کوین در ماه برای سومین بار از سپتامبر ۲۰۱۹ (شهریور ۱۳۹۸) افزایش یافته است. ارائه دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای تخمین می‌زند که تنها ۱۳.۲درصد از موجودی بیت کوین در حال حاضر در گردش هستند. این حالت در صرافی‌ها پایین ترین سطح برای ۲۰۲۱ قرار گرفته است.

در این گزارش آمده است: این موضوع نشان دهنده یک بازگشت تقریباً کامل از حجم ورودی قابل توجهی است که در جریان فروش ماه مه (اردیبهشت) مشاهده شده است.پس از سقوط شدید، پنجشنبه سیاه، که منجر به سقوط بیش از ۵۰درصدی قیمت ارزهای دیجیتال در کمتر از دو روز پس از اعلام مقررات ایالات متحده آمریکا شد، خروجی‌ها در ماه آوریل ۲۰۲۰ (فروردین ۱۳۹۹) به حدود ۱۵۰,۰۰۰ بیت کوین در ماه رسید. رئیس جمهور ترامپ در ماه مارس (اسفند) با تشدید شیوع ویروس کرونا، ممنوعیت سفر بین اروپا و آمریکا را اعلام کرد. علی‌رغم سقوط تهاجمی، بیت کوین تا پایان ماه مه ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۱۳۹۹) تا ۱۵۰درصد رشد کرد و باعث انباشت سنگین شد.

جریان‌های خروجی مجدداً در ماه نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۱۳۹۹) به ۱۵۰،۰۰۰ بیت کوین رسید، زیرا بیت کوین برای ثبت رکورد بی‌سابقه قیمت خود، ۲۰,۰۰۰ دلار، افزایش یافت و بیت کوین در ماه بعد به بالاترین رکورد جدید تاریخی خود رسید. گلس نود روندهای مختلف بین کوین‌بیس و بایننس را در بیشتر سال ۲۰۲۱ گزارش می‌کند ، در حالی که کوین‌بیس خروجی‌های قابل توجهی را تجربه کرده است؛ بایننس بزرگترین دریافت کننده بیت کوین بوده است.

با این حال، ذخایر بایننس در حال کاهش است و ۳۷,۵۰۰ واحد بیت کوین (به ارزش تقریبا ۱.۵ میلیارد دلار) در هفته گذشته از صرافی خارج شده اند.

موجودی کوین‌بیس در ماه ژوئن (خرداد) ثابت ماند. در حالی که این صرافی در اواسط ماه ژوئیه (تیر) ۳۰,۰۰۰ بیت کوین دریافت کرد، و ۳۱,۰۰۰ بیت کوین در هفته گذشته از این پلتفرم خارج شد.

با نگاهی به احساسات کلان بازار، ارائه دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای به معیار سرزندگی خود برای شناسایی روند انباشت اشاره کرد. این معیار که نسبت مجموع روزهای کوین‌های از بین رفته و مجموع تمام روزهای کوین‌های ایجاد شده را اندازه گیری می‌کند، نشان دهنده روند انباشت گسترده پس از فروش فوری ماه مه (اردیبهشت) است. به نظر می‌رسد که نگهداری و انباشت محتمل‌ترین روند غالب در بازار مبتنی بر زنجیره است.لینک کوتاه: b2n.ir/r36405 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
شاخص ترس و طمع نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین کمتر از ارزش آن است!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط