نامه وکلای ریپل: نظرات ویلیام هینمن درباره XRP مشکوک است

وکلای شرکت ریپل در نامه‌ای به قاضی سارا نتبورن مدعی شده‌اند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار، به شکلی اشتباه شهادت مقام ارشد سابق خود را توصیف کرده‌اند.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ریپل,SEC

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، همانطور که گزارش شده است، هینمن ادعا کرده که به این شرکت گفته شده است، فروش ریپل خود را متوقف کند زیرا او ارزهای دیجیتال را یک اوراق بهادار ثبت نشده می‌داند. علاوه بر این، تنظیم‌کننده مقررات به این واقعیت اشاره کرد که متهمان برای برداشتن بخشی از واریزی‌های پرداختی از پرونده اقدام کرده‌اند. ریپل در پاسخ این اتهامات می‌گوید که فقط به دنبال مسئله‌های تکراری است که به بحث در مورد دارایی‌های ارز دیجیتالی غیر از ریپل نمی‌پردازد. علاوه بر این، شرکت ادعا می‌کند که دیدگاه‌های شخصی هینمن در مورد ششمین ارز دیجیتال بازار مشکوک است و اعلام کرده:

«نظرات شخصی آقای هینمن در مورد وضعیت ریپل در هر صورت مشکوک است، با توجه به شهادت وی که لازم نیست همه عوامل تعیین شده در پرونده‌ی «Howey» برای یک قرارداد سرمایه‌گذاری رعایت شوند.»

ریپل از دادگاه می‌خواهد کمیسیون اوراق بهادار و بورس را مجبور کند اسناد داخلی و درون سازمانی خود را در مورد دیدگاه‌های خود پیرامون بیت کوین، اتریوم و ریپل تهیه کند، زیرا قبلاً مشخص شده است که کشف این دیدگاه‌ها به اتفاقات اخیر مرتبط است.

لینک کوتاه: b2n.ir/a18932 

برچسب ها :

فشارهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار برنامه وام دهی کوین بیس را متوقف کرد
هزینه ایجاد حساب روی ریپل لجر نصف شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط