نتایج یک نظرسنجی: علی‌رغم ضعف بازار، سرمایه‌گذاران نهادی همچنان به ارزهای دیجیتال امید دارند

نتایج یک نظرسنجی که به‌کمک صرافی کوین بیس و با شرکت سرمایه‌گذاران نهادی انجام شده است، نشان می‌دهد که علی‌رغم حال و هوای نزولی حاکم بر بازار، ۶۲ درصد از سرمایه‌‌گذاران ارز دیجیتال در سال گذشته میلادی دارایی‌های خود را گسترش داده‌اند. بر اساس این نظرسنجی، تنها ۱۲ درصد از شرکت‌کنندگان در طول این مدت دارایی‌های ارز دیجیتال خود را کاهش داده‌اند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

نظرسنجی,کوین بیس,صرافی,سرمایه گذاری

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «beincrypto»، بر اساس مطالعه سرمایه‌گذاران نهادی به‌کمک صرافی کوین بیس، علی‌رغم احساسات نزولی بازار، ۶۲ درصد از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در سال گذشته میلادی دارایی‌های خود را افزایش دادند.

بر اساس این نظرسنجی، تنها ۱۲ درصد از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تصمیم گرفتند دارایی های خود را کاهش دهند.

سرمایه گذاران بازار نزولی را یک فرصت می دانند

این نظرسنجی شامل ۱۴۰ سرمایه گذار نهادی مستقر در ایالات متحده است که حدود ۲.۶ تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کنند، می شود. نکته قابل توجه این است که سرمایه گذاران نهادی دارایی های خود را در طول زمستان ارزهای دیجیتال افزایش دادند. بنا بر گزارش ها، در این زمان، بسیاری از این فرصت برای سرمایه گذاری بلندمدت استفاده می کنند.

نتایج نظرسنجی نشان می‌دهد که عملکرد متفاوت، دلیل اصلی سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران در ارزهای دیجیتال است. علاوه بر این، بسیاری تمایل به اختصاص سرمایه هایشان در حوزه فناوری پیشرفته داشتند. به همین دلیل است که سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، ۵۸ درصد از سرمایه گذاران پیش بینی می کنند که دارایی هایشان در طول سه سال آینده افزایش می یابد. اکثر سرمایه گذاران (۵۹ درصد) در حال حاضر استراتژی خرید و نگهداری را به کار می گیرند یا قصد اجرای آن را دارند.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال کمتر از ۸۶۰ میلیارد دلار بود. این یک رکود بزرگ نسبت به اوج بیش از ۲ تریلیون دلاری سال ۲۰۲۱ است. در حال حاضر قیمت بیت کوین زیر ۱۶۵۰۰ دلار است. با این حال، این گزارش نوسانات بالا را به عنوان فرصتی مطلوب برای این سرمایه گذاران نهادی برای تولید سود اضافی یا آلفا برجسته می کند.

پیش‌بینی‌های بلندمدت ارزهای دیجیتال همچنان مثبت هستند

پلتفرم «Cathie Wood of Ark Invest» هنوز هم پیش بینی می کند که بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ به ۱ میلیون دلار خواهد رسید. مدیرعامل این شرکت در مصاحبه اخیر با بلومبرگ گفت: «بیت کوین با بوی گل رز بیرون می آید، چیزی که شاید عقب نشینی موسسات را به تعویق بیاندازد. وقتی آنها واقعاً تکالیف را انجام دهند و ببینند اینجا چه اتفاقی افتاده است، فکر می‌کنم راحت‌تر وارد بیت کوین و اتر به عنوان نقطه شروع شوند.»

لینک کوتاه: b2n.ir/z82052 

 

کوین‌بیس ۳.۶ میلیون پوند به برینک کمک می‌کند
جاستین سان بیش از ۵۰۰ میلیون دلار تتر را به صرافی ارز دیجیتال HTX منتقل کرد
صرافی کراکن مجوز فعالیت در هلند را دریافت کرد
صرافی FTX به‌دنبال فروش ۸ درصد سهام خود در شرکت آنتروپیک است
بایننس,اینسکریپشن,صرافی,توکن‌های غیرمثلی

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوب برای متقاضیان وام / سقف وام افزایش یافت

title

حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را ابلاغ کرد در این بخشنامه آمده است، از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف هستند، تسهیلات خرد اعطایی را بر اساس شرایط، امتیاز اعتباری، رتبه اعتباری داخلی و سقف اعتبار مشتری در قالب قراردادهای فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک، مرابحه، جعاله و قرض‌الحسنه به مشتری پرداخت نماید.

مطالب مرتبط

جاستین سان,تتر,دلار,HTX,صرافی

جاستین سان بیش از ۵۰۰ میلیون دلار تتر را به صرافی ارز دیجیتال HTX منتقل کرد

جاستین سان، بنیان‌گذار ترون، با انتقال قابل توجه ۵۰۰ میلیون دلاری، موجی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این تراکنش که از «JustLend»، پلتفرمی که سان پشتیبانی می‌کند، سرچشمه می‌گیرد در نهایت به صرافی HTX واریز شد. طبق گزارش منتشر شده ۶۴۲.۰۶ میلیون دلار تتر از یک کیف پول نامشخص به «JustLend» هدایت شد که مشکوک به مرتبط بودن با سان بود که به گمانه‌زنی‌ها در جامعه کریپتو دامن زد.

خبر - ۲ ماه پیش
صرافی,کراکن,مجوز,هلند,DNB,VASP

صرافی کراکن مجوز فعالیت در هلند را دریافت کرد

در یک پیشرفت قابل توجه برای صنعت ارزهای دیجیتال، کراکن، یک صرافی معروف ارزهای دیجیتال، توسط بانک مرکزی هلند (DNB) مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) را دریافت کرد.

خبر - ۲ ماه پیش
صرافی,FTX,سم بنکمن فرید

صرافی FTX به‌دنبال فروش ۸ درصد سهام خود در شرکت آنتروپیک است

صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX در حال آماده شدن برای فروش مهم‌ترین دارایی غیرنقد باقی مانده خود است و می‌خواهد ۸ درصد از سهام استارتاپ ارزشمند هوش مصنوعی آنتروپیک که در اکتبر ۲۰۲۱ سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری را در آن کرده بود، به فروش برساند.

خبر - ۲ ماه پیش
صرافی,سهم بازار,بایننس,حجم معاملات,اوکی‌ایکس,بای‌بیت,آپ‌بیت

سهم بازار صرافی بایننس در پایان سال ۲۰۲۳ با کاهش قابل‌توجهی روبه‌رو بوده است

آخرین گزارش «TokenInsight» نشان می‌دهد که سال ۲۰۲۳ شاهد تغییراتی در سهم بازار و حجم معاملات در میان صرافی‌های برتر بوده است. سال ۲۰۲۳ شاهد کاهش سهم بازار بایننس از ۵۴.۲ درصد به ۴۸.۷ درصد بوده در حالی که اوکی‌ایکس و بای‌بیت به ترتیب ۴.۳ درصد و ۲.۲ درصد افزایش یافته‌اند. بایننس، آپ‌بیت و اوکی‌ایکس سه جایگاه برتر در کل حجم معاملات سالانه را به خود اختصاص داده‌اند.

خبر - ۳ ماه پیش
صرافی,HTX,هکر,هک,جاستین سان,ترون

صرافی HTX مورد حمله هکرها قرار گرفت و مدتی از دسترس خارج شد

هکرها صبح روز جمعه یک حمله دی‌داس به صرافی ارز دیجیتال HTX کردند که باعث قطعی سیستم شد. حمله دی‌داس با هدف پر کردن ترافیک وب سایت مورد نظر برای غلبه بر زیرساخت سایت است. جاستین سان، بنیان‌گذار ترون صبح روز جمعه هک را اعلام کرد. سان خاطرنشان کرد که خدمات بازیابی شده‌اند و تمام سرمایه‌های کاربران امن است.

خبر - ۳ ماه پیش
مونرو,زی‌کش,هورایزن,صرافی,بایننس,فیرو

مونرو، زی‌کش و هورایزن در خطر حذف از بایننس

صرافی بایننس یک «برچسب نظارتی» را به فهرستی از ارزهای دیجیتال، ازجمله ‌پرایوسی کوین‌های مونرو، زی‌کش، هورایزن و فیرو اضافه کرده است. بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که توکن‌های دارای برچسب نظارتی، «نوسان‌ها و ریسک‌های قابل‌توجهی در مقایسه با سایر توکن‌های فهرست‌شده نشان می‌دهند» و «در خطر رعایت‌نکردن معیارهای ما» و حذف از این صرافی قرار دارند.

خبر - ۳ ماه پیش