نخستین ETF بیت کوین تحت نظارت اتحادیه اروپا در فرانسه راه‌اندازی می‌شود

بر اساس گزارش فایننشال تایمز، ملانیون کاپیتال (Melanion Capital)، یک شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری برجسته فرانسوی، قرار است صندوق قابل معامله در بورس را راه‌اندازی کند که قیمت بیت کوین را از طریق سبدی از سهام دنبال می‌کند.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ای‌تی‌اف,سهام,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، سهام این سبد سرمایه‌گذاری در بورس اورونکست در پاریس معامله خواهد شد. آنچه این ای‌تی‌اف (ETF) را برجسته می‌کند وضعیت تعهدات سرمایه‌گذاری جمعی در اوراق بهادار قابل انتقال (UCITS) آن است، به این معنی که در سراسر اتحادیه اروپا تنظیم و ثبت شده است. در حالی که استانداردهای سخت‌گیرانه مانع از دسترسی ملانیون به سرمایه واقعی می‌شود، ۹۰درصد ارتباط بین شاخص آن و قیمت بیت کوین وجود دارد.

این صندوق برای شرکت‌هایی مانند گلکسی دیجیتال(Galaxy Digital)، ریوت بلاک‌(Riot Blockchain)، ویجر دیجیتال (Voyager Digital) و دیگران دارایی‌های دیجیتال را فراهم ‌می‌کند.

همانطور که گزارش شده است، شرکت مدیریت دارایی‌های ارز دیجیتال بیت‌وایز (Bitwise) ای‌تی‌اف مشابهی را راه اندازی کرد که سهام شرکت‌های ارز دیجیتال در ایالات متحده را در ماه مه (اردیبهشت) دنبال می‌کند.

لینک کوتاه: b2n.ir/k61566 

کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط