نظر خالق کاردانو درباره ایلان ماسک چیست؟

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو معتقد است که تصاحب توییتر به دست ایلان ماسک، ۲۰۰ میلیون کاربر بیشتر را به دنیای ارزهای دیجیتال خواهد آورد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ایلان ماسک,کاردانو,چارلز هاسکینسون

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «dailyhodl»، هاسکینسون در کنفرانس « Web Summit 2022» اظهار داشت که کاردانو و سه رقیب دیگر اتریوم (ETH) به دنبال مقیاس‌پذیرتر و کارآمدتر شدن هستند.
او می‌گوید:

«ما درست در میانه نسل سوم ارزهای دیجیتال هستیم. نسل اول عدم تمرکز بود. این چیزی است که بیت کوین برای ما به ارمغان آورد. دومی قراردادهای هوشمند و قابلیت برنامه‌ریزی بود که اتریوم به ما هدیه داد. و نسل سوم، مقیاس‌پذیری، قابلیت همکاری و حاکمیت است. هزاران پروتکل در این فضا وجود دارد. ما در افق، به چیزهایی مانند نسل چهارم نگاه کردیم و در آنجا شما اجماع چندمنبعی، هویت ساخته شده در سیستم و بسیاری از چیزهای پساکوانتومی را دارید. بنابراین رودخانه بی‌پایانی وجود دارد که ما به آن‌ها توجه می‌کنیم.»

این پیشگام حوزه ارزهای دیجیتال می‌گوید که پذیرش این صنعت در حال شتاب گرفتن است و ممکن است به لطف ایلان ماسک و امکان ادغام دارایی‌های دیجیتالی مانند دوج کوین با نزدیک به ۲۵۰ میلیون کاربر توییتر، افزایش دیگری حاصل شود:

«اکنون سیصد میلیون کاربر ارزهای دیجیتال در سراسر جهان وجود دارد که در عرض ۱۳ سال از صفر به اینجا رسیده است.»

ایلان ماسک با خرید توییتر احتمالاً ۲۰۰ میلیون نفر دیگر را به دنیای ارزهای دیجیتال می‌آورد. او قصد دارد نوعی ادغام ارز دیجیتالی را داشته باشد و به همین دلیل است که بایننس نیز نیم میلیارد دلار در آن سرمایه‌گذاری کرده است. او آشکارا از طرفداران دوج کوین (DOGE) است.

لینک کوتاه: b2n.ir/b29537 

شبکه کاردانو پس از قطعی کوتاه‌مدت به‌سرعت بازیابی شد
بنیان‌گذار کاردانو برای خرید رسانه کوین دسک ابراز تمایل کرد
استیبل کوین جدید کاردانو در راه است
ثروت ایلان ماسک به ۱۳۷میلیارد دلار سقوط کرد
هدف ایلان ماسک از پرتاب دوج کوین به فضا چیست؟

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

کاردانو,ADA,بلاک چین,چارلز هاسکینسون,کوین دسک,دیجیتال کارنسی گروپ

بنیان‌گذار کاردانو برای خرید رسانه کوین دسک ابراز تمایل کرد

چارلز هاسکینسون، هم‌بنیان‌گذار شبکه بلاک چینی کاردانو، به‌تازگی تمایل خود را برای خرید مجموعه رسانه‌ای کوین دسک اعلام کرده است. رسانه کوین دسک که شرکت دیجیتال کارنسی گروپ مالک آن است، با توجه به شرایط مالی سخت شرکت مادر خود، اخیراً مؤسسه مشاوره لازارد را برای کمک به فروش احتمالی مجموعه خود استخدام کرده است.

خبر - ۵ روز پیش
استیبل کوین,کاردانو,ADA,Djed

استیبل کوین جدید کاردانو در راه است

بر اساس داده‌های بازار، ارز دیجیتال کاردانو (ADA) در سال ۲۰۲۳ و در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال بازار، عملکرد قابل‌توجهی از خود نشان نداده است. با این حال، به نظر می‌رسد که شور و شوق پیرامون پروژه جدید اکوسیستم کاردانو، یعنی استیبل کوین «Djed»، می‌تواند به جهش قیمت این ارز دیجیتال هم منجر شود.

خبر - ۱ هفته پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,توییت,DOGE,قیمت دوج کوین

ثروت ایلان ماسک به ۱۳۷میلیارد دلار سقوط کرد

به دنبال سقوط ارزش سهام تسلا طی هفته‌های اخیر، ثروت ایلان ماسک، مدیرعامل و بزرگترین سهام‌دار این شرکت، به ۱۳۷میلیارد دلار کاهش یافته است. این در حالی است که در نوامبر سال ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰) ارزش دارایی‌های او به اوج خود در ۳۴۰میلیارد دلار رسیده بود.

خبر - ۳ هفته پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,توییت,DOGE,قیمت دوج کوین

هدف ایلان ماسک از پرتاب دوج کوین به فضا چیست؟

حساب توییتری «DogeDesigner» در توییت جدید خود و به نقل از افراد مطلع، اعلام کرده که ماموریت فضایی «DOGE-1» به ماه زودتر از مارس سال ۲۰۲۳ انجام نخواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی برای پرتاب ماهواره «DOGE-1» اعلام نشده، گفته می‌شود که «DOGE-1» یکی از ۱۱۴ محموله ماهواره‌ای در ماموریت فالکون ۹ در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

خبر - ۳ هفته پیش
الکس سوانویک,کاردانو,پیش‌بینی‌,پلتفرم نانسن

الکس سوانویک: فروشندگان کاردانو باید به‌ خاطر پیش‌بینی‌ام از من تشکر کنند

الکس سوانویک (Alex Svanevik)، بنیان‌گذار و مدیرعامل پلتفرم نانسن (Nansen)، چندی پیش به توییت خود در مارس ۲۰۲۲ (اسفند) اشاره کرد که در آن به هولدرهای کاردانو گفته بود از آخرین فرصت برای فروش این ارز دیجیتال استفاده کنند. او در پیام جدید خود به کنایه نوشته است که سرمایه‌گذاران و فروشندگان این ارز دیجیتال هرگز از او بابت این پیش‌بینیش تشکر نکردند.

خبر - ۱ ماه پیش
ایلان ماسک,توییتر,دوج کوین

کناره‌گیری ایلان ماسک از توییتر! سرنوشت دوج کوین چه خواهد شد؟

همان‌طور که در خبرهای قبلی گزارش شد، ایلان ماسک، مدیرعامل جدید توییتر، بعد از ظهر روز یکشنبه نظرسنجی را در توییتر انجام داد و از کاربران پرسید که «آیا او باید از ریاست توییتر کناره‌گیری کند یا خیر.» ...

خبر - ۱ ماه پیش
دوج کوین,ایلان ماسک,نهنگ

جابه‌جایی میلیاردها دوج کوین توسط بزرگ ترین نهنگ جهان

در حالی که قیمت دوج کوین حدود ۵ درصد در روز گذشته کاهش یافته، بزرگترین نهنگ این ارز دیجیتال نزدیک به ۴ میلیارد واحد دوج کوین را به کیف پول دیگری منتقل کرده است.

خبر - ۱ ماه پیش
توییتر,ایلان ماسک,نظرسنجی

نظرسنجی برای کناره‌گیری ایلان ماسک از توییتر

در هفته‌های اخیر، ایلان ماسک به دلیل اعمال تغییرات گسترده در سیاست‌های توییتر، مورد انتقادات شدیدی قرار گرفته است. این انتقادات باعث شده که ماسک در مورد تحولات اخیر و تصمیمات خود تجدید نظر کند. در همین راستا، ماسک در حساب توییتری خود یک نظرسنجی انجام داده که در آن، از کاربران می‌پرسد «آیا او باید از ریاست توییتر کناره‌گیری کند یا خیر».

خبر - ۱ ماه پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,DOGE,تسلا,اسپیس ایکس

هدیه کریسمس ایلان ماسک به کاربران دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) ممکن است یک رالی صعودی را در کریسمس امسال تجربه کند؛ زیرا ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس و معروف به دوج فادر (پدر دوج)، قرار است به انجمن دوج کوین در یک گفتگوی زنده در توییتر بپیوندد.

خبر - ۱ ماه پیش