نهنگ‌های اتریوم ۳۳۰,۰۰۰ اتر را پس از رسیدن قیمت به ۱,۷۵۰ دلار جابه‌جا کردند

پس از آن‌که قیمت اتر به ۱,۷۵۰ دلار رسید، انتقال‌های بزرگی در شبکه اتریوم دیده شد.

mammad

منبع : UTODAY

نهنگ‌های اتریوم ۳۳۰,۰۰۰ اتر را پس از رسیدن قیمت به ۱,۷۵۰ دلار جابه‌جا کردند

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، وال اَلرت (Whale Alert)، پلتفرمی که جابه‌جایی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را رسد می‌کند، ۱۲ جابه‌جایی بزرگ اتر را شناسایی کرده است. این جابه‌جایی‌ها از کیف پول‌هایی ناشناس به کیف پول‌های ناشناس دیگری صورت گرفته است. حجم کل این جابه‌جایی ها به ۳۳۰,۰۰۰ اتر می‌رسد که ارزشی برابر با ۵۶۰ میلیون دلار دارد.

بر اساس داده‌های وال الِرت، دوازده تراکنش بزرگ در ۲۰ ساعت گذشته انجام شده است که در مجموع ۳۳۰,۰۰۰ اتر را شامل می‌شود. این جابه‌جایی در حالی اتفاق افتاد که قیمت اتر در صعودی ناگهانی به ۱,۷۵۶  دلار رسید.

روز جمعه ۵ فوریه (۱۷ بهمن ۹۹) دومین ارز با ارزش بازار برای اولین بار در تاریخ خود به بالای ۱,۷۰۰ دلار رسید و به طور ناگهانی تا ۱,۷۵۶ دلار هم بالا رفت. یکی از موارد مشابه این اوج‌گیری زمانی بود که بورس کالای شیکاگو (CME) اعلام کرد برای اتر بازار قراردادهای آتی راه‌اندازی می‌کند.

بیت کوین هم رشد خوبی را تجربه کرده است. روز گذشته قیمت بیت کوین از ۳۷,۸۳۷ دلار به بالای ۳۸,۰۰۰ دلار رسید و پس از آن تا سطح  ۳۹,۵۴۸ دلار افزایش یافت.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

تحلیل؛ احتمال افزایش قیمت اتر تا ۲,۵۰۰ دلار

تحلیل؛ احتمال افزایش قیمت اتر تا ۲,۵۰۰ دلار

اتر پس از پشت سر گذاشتن یک دوره اصلاح ۱ ماهه توانست رکورد قیمتی خود را با رسیدن به ۲,۱۵۰ دلار بشکند. اکنون ارز شماره ۲ بازار در شرایطی قرار گرفته است که می‌تواند رکورد تاریخی خود را تا سطوح بسیار بالاتری افزایش دهد.

تحلیل - 15 فروردین 1400
اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز گذشته از ۲,۰۶۰ دلار عبور کرد و به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید.

خبر - 14 فروردین 1400
قاتل اتریوم

قاتل اتریوم؛ کدام رقیب اتریوم را خواهد کشت؟

منتقدان می گویند کارمزدهای بلندپروازانه اتریوم منجر به قربانی شدن این پروژه به دست بلاکچین های (blockchains) رقیب خواهد شد ولی داده های آن-چین چیز دیگری را پیشنهاد می کنند. اتر(ETH) همچنان دومین ارز دیجیتال بزرگ می باشد و برطبق آرایه ای از متریک های کاربرد شبکه، بر این صنعت هوشمندانه تسلط دارد. اگر چه در اوج فعالیت که با افزایش کارمزد به بیش از 10 دلار شبکه را تحت تأثیر زیادی قرار داده است، از دید پایگاه بزرگ کاربران و توسعه دهندگان کافی است تا موقعیت آن را به عنوان دومین ارز دیجیتال حفظ کند.

مقاله - 18 اسفند 1399