نهنگ‌ها بیش از سه میلیارد دلار بیت کوین جابجا کردند

در ساعات گذشته، دو تراکنش حامل ۴۲,۹۷۰ بیت کوین بین کیف پول‌های ناشناس انجام شد. که معادل مبلغ سرسام آور ۲,۰۹۸,۷۴۵,۰۳۷ دلار بوده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین,نهنگ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، در همین لحظه ۲۱,۴۸۵ بیت کوین دیگر منتقل شد. انتقال در بلوک ۶۹۷,۹۴۴ انجام شد. ۶۹۷,۹۴۶ و ۶۹۷,۹۴۸. بنابراین، در مجموع ۶۴,۴۵۵ بیت کوین توسط نهنگ‌های ارزهای دیجیتال جابجا شده است و این مبلغ ۳,۱۵۴,۵۱۱,۸۶ دلار است.

هزینه انتقال در هر یک از این معاملات فقط ۱۳ دلار بود. در زمان نگارش این خبر، این ارز دیجیتال اصلی، بیت کوین، با قیمت ۴۸,۹۳۹ دلار معامله می‌شود. اوایل امروز، بیت کوین در منطقه ۴۹,۲۰۰ دلار معامله شد.

لینک کوتاه: b2n.ir/t02918 

برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط