نهنگ‌ها بیش از چهار میلیارد دلار بیت کوین منتقل کردند

بر اساس داده‌های ویل آلرت، نهنگ‌های بیت کوین در چند ساعت گذشته ۶ انتقال بزرگ انجام داده‌اند که در هریک از این انتقال‌ها به‌طور متوسط ۱۳۵۰۰ بیت کوین جابجا شده است. میزان کل بیت کوین‌های منتقل‌شده ۸۱۵۶۶ بوده که ارزش آن بیش از ۴ میلیارد دلار است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

نهنگ,دوج کوین,بیت کوین,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، بر اساس داده‌های ویل آلرت « Whale Alert » ، در چند ساعت گذشته، هولدرهای بزرگ ارزدیجیتال، معروف به نهنگ ، ۶ انتقال بزرگ بیت کوین انجام داده‌اند که به طور متوسط حامل ۱۳,۵۰۰ بیت کوین بودند.

هر یک از این انتقال ها ، طبق جزئیات ارائه شده توسط سرویس محبوب ردیابی ارزدیجیتال ، توسط صرافی بایننس انجام شده است ، و وجوه بین کیف پولهای داخلی آن جابجا شده استمقدار کل بیت کوین منتقل شده ۸۱,۵۵۶ واحد است که معادل ۴,۰۲۶,۶۰۷,۲۹۸.۸۰ دلار است.در تاریخ ۲ سپتامبر(روز گذشته) بیت کوین ، توانست از سطح ۵۰,۰۰۰ دلار عبور کندپیش از این ، این قیمت در ۲۳ آگوست(۱شهریور) و قبل از آن ، در اواسط ماه مه(اواخر اردیبهشت) به دست آمده بود با این حال ، بیت کوین نتوانست بالای قیمت ۵۰,۰۰۰ دلار تثبیت شود و به منطقه ۴۸,۴۰۰ دلار بازگشت.

ارائه دهنده داده‌های شبکه‌ای « Santiment » گزارش داده است که با افزایش قیمت بیت کوین به ۵۰,۰۰۰ دلار ، تعداد تراکنش‌های بزرگتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار از اواخر ماه جولای(تیر) به یک اوج تاریخی رسید.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کیون مارک کپ ، در زمان انتشار این مطلب، طلای دیجیتال با قیمت ۴۹,۵۰۰ دلار مبادله می‌شود.

لینک کوتاه: b2n.ir/t41298 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
شاخص ترس و طمع نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین کمتر از ارزش آن است!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط