نهنگ‌ها ۳۲ میلیون لایت کوین را جابه‌جا کرده‌اند

طبق داده‌های وب‌سایت ویل آلرت (Whale Alert)، در روز گذشته ۴۲۵,۶۶۰ لایت کوین به ارزش ۳۲.۱ میلیون دلار از صرافی بایننس به یک آدرس ناشناس منتقل شده است. اینکه قیمت لایت کوین به چه طریقی به جابه‌جایی مذکور پاسخ می‌دهد، به هدف پشت آن بستگی دارد. آدرس‌ها و کیف پول‌های ناشناس معمولاً به یک پلتفرم متمرکز شناخته‌شده وابسته نیستند و به احتمال زیاد به یک کیف پول شخصی تعلق دارند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

لایت کوین,تحلیل,LTC,نهنگ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «newsbtc»، طبق داده‌های سرویس ردیاب تراکنش‌های ارز دیجیتالی ویل آلرت (Whale Alert)، در روز گذشته ۴۲۵,۶۶۰ لایت کوین به ارزش ۳۲.۱ میلیون دلار از صرافی بایننس به یک آدرس ناشناس منتقل شده است.

معمولاً چنین نقل و انتقالات بزرگی نشانه فعالیت نهنگ ها است و با توجه به مقیاس گسترده کوین هایی که معمولاً در آنها دخیل هستند، این نوع حرکات گاهی اوقات می تواند تأثیرات قابل توجهی بر قیمت لایت کوین و بازار بگذارد.

با این حال، اینکه قیمت لایت کوین به چه طریقی به جابه‌جایی مذکور پاسخ می‌دهد، به هدف پشت آن بستگی دارد. در ادامه به چند نکته در مورد این تراکنش اشاره می شود که ممکن است هدف آن را روشن کند:


 

اطلاعات تراکنش مذکور

همانطور که در بالا مشاهده می شود، این تراکنش از یک کیف پول وابسته به صرافی ارز دیجیتال بایننس ارسال شد و مقصد آن یک کیف پول ناشناخته بود. آدرس ناشناخته هر آدرسی است که به یک پلتفرم متمرکز شناخته شده وابسته نباشد و بنابراین احتمالاً متعلق به یک کیف پول شخصی است.

نقل و انتقالات با این ماهیت، که در آن کوین ها از صرافی ها به کیف پول شخصی منتقل می شوند، جریان خروجی مبادله نامیده می شوند و از آنجایی که دارندگان معمولاً برای اهداف انباشت از این پلتفرم ها خارج می شوند، جریان خروجی می تواند اثر صعودی بر قیمت داشته باشد.

در اینجا، خروج ارز توسط یک نهنگ انجام شد، بنابراین ممکن است به این معنی باشد که این سرمایه گذار هنگفت قصد دارد لایت کوین خود را برای مدت طولانی نگه دارد. در چند روزی که از آغاز سال جدید می گذرد، لایت کوین در حال افزایش است و این ارز در حال حاضر سطح قیمتی ۷۵ دلار را پس گرفته است. بنابراین نهنگی که در اینجا برای استفاده از این فرصت سودآور سرمایه خود را به فروش نمی رساند و در عوض تصمیم به انباشته شدن آن دارد. این خود نشان دهنده اعتقاد سرمایه گذار به این ارز است و احتمالا باعث افزایش قیمت آن می شود.

همچنین اخیراً سیگنال صعودی دیگری برای لایت کوین وجود داشته است و آن این است که تراکنش‌های ماهانه لایت کوین در پلتفرم «BitPay» ، بزرگترین پردازشگر پرداخت ارزدیجیتالی، ۱۰۹ درصد در سال گذشته افزایش یافته است. این بدان معنی است که شبکه رشد شدیدی را از نظر پذیرش مشاهده کرده است، نشانه ای که باید برای قیمت در دراز مدت سازنده باشد.

در زمان نگارش این مقاله، لایت کوین با قیمت حدودی ۷۵ دلار معامله می شود که در هفته گذشته 8 درصد افزایش یافته است.


 

لینک کوتاه: b2n.ir/n59077 

 

نهنگ اتریوم پس از ۸ سال بیدار شد
یکی از نهنگ‌ها بازار ارزهای دیجیتال، ۳۱ هزار بیت کوین را جابه‌جا کرده است
مشتریان پی‌پال سپرده‌های ارز دیجیتال خود را افزایش چشم‌گیری داده‌اند
کاهش ۲۰۰ میلیون دلاری ارزش بازار په‌په پس از آغاز فروش نهنگ‌ها
یک نهنگ پس از حدود ۱۱ سال بیش از ۹میلیون دلار بیت کوین جابه‌جا کرد

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

بیت کوین,نهنگ‌,BTC

یکی از نهنگ‌ها بازار ارزهای دیجیتال، ۳۱ هزار بیت کوین را جابه‌جا کرده است

یکی از نهنگ‌های بیت کوین که از اواخر سال ۲۰۲۲ هیچ فعالیتی نمی‌کرد، ناگهان ۳۱,۰۰۰ بیت کوین را (به ارزش حدوداً ۸۲۰ میلیون دلار) جابه‌جا کرده است.

خبر - ۱ هفته پیش
پی‌پال,ارز دیجیتال,بیت کوین,اتریوم,بیت کوین کش,لایت کوین

مشتریان پی‌پال سپرده‌های ارز دیجیتال خود را افزایش چشم‌گیری داده‌اند

پی پال اعلام کرد که واریزی‌های دارایی‌های دیجیتال شده مشتریانش ۵۶ درصد بیشتر از سه ماهه قبل است .این شرکت به کاربران در برخی مناطق امکان خرید، نگهداری، فروش و پرداخت برای خرید با استفاده از ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد.

خبر - ۳ هفته پیش
میم‌کوین,په‌په,تحلیلگر نانسن,PEPE,شین یی

کاهش ۲۰۰ میلیون دلاری ارزش بازار په‌په پس از آغاز فروش نهنگ‌ها

میم‌کوین په‌په در روزهای اخیر پس از افزایش سرسام آور قیمت، مورد توجه قرار گرفت. در همان زمان، ارزش بازار په‌په در روز سه‌شنبه به ۵۸۲ میلیون دلار رسید و در روز چهارشنبه به ۳۹۷ میلیون دلار رسید. به گفته شین یی، تحلیلگر نانسن، نهنگ‌های این میم‌کوین درحال فروش موجودی خود هستند.

خبر - ۱ ماه پیش
نهنگ,بیت کوین,انتقال,ساتوشی ناکاموتو

یک نهنگ پس از حدود ۱۱ سال بیش از ۹میلیون دلار بیت کوین جابه‌جا کرد

طبق داده‌های بیت‌اینفو‌چارتس، یک آدرس کیف پول که آخرین بار در اکتبر ۲۰۱۲ (مهر ۱۳۹۱) فعال بود، به‌تازگی ۴۱۲ بیت کوین به ارزش ۹.۰۱میلیون دلار را انتقال داده است. اگر قیمت ۱۲.۵ دلاری بیت کوین در زمان ایجاد این کیف پول در ۱۰ مهر ۱۳۰۱ را با قیمت کنونی حدود ۲۱٬۸۷۰ دلاری مقایسه کنیم، این کیف پول ۱٬۷۵۰درصد سود کرده است. پیش از انتقال اخر، این کیف پول بیت کوین تنها ۴ تراکنش واریز در فاصله ۲۸ سپتامبر تا ۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ (۷ تا ۱۰ مهر ۱۳۹۱) را ثبت کرده بود.

خبر - ۳ ماه پیش
شیبا اینو,SHIB,زلزله,ترکیه,سوریه,شیتوشی کوساما,نهنگ

شیبا برای کمک به زلزله‌زدگان به ترکیه می‌رود

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، از جامعه دارندگان این ارز خواسته تا سازمان‌های غیرانتفاعی‌ای را که شیبا را می‌پذیرند، به دیگران معرفی کنند تا نهنگ‌ها بتوانند به وسیله این سازمان‌ها، از تلاش‌های امدادی در سوریه و ترکیه حمایت کنند.

خبر - ۳ ماه پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل,مقاله آموزشی

شش اشتباه رایج در تحلیل تکنیکال که نباید مرتکب شد!

تحلیل تکنیکال یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تحلیل و بخشی جدایی‌ناپذیر از پیش‌بینی بازارهای مالی است و زندگی مالی سرمایه‌گذاران بسیاری را دگرگون کرده است. با وجود اینکه یادگیری تحلیل تکنیکال به هیچ عنوان کار دشواری نیست و اغلب افراد به سرعت با این تحلیل آشنا شده و از آن استفاده می‌کنند اما درک جامع و هنر استفاده صحیح از تحلیل تکنیکال به هیچ عنوان کار هر کسی نیست. در ادامه می‌توانید با رایج‌ترین اشتباهاتی که افراد در استفاده از تحلیل تکنیکال مرتکب می‌شوند آشنا شده و از آن‌ها دوری کنید. ..

مقاله - ۴ ماه پیش