همکاری شرکت‌های نفتی آمریکایی با ماینرهای بیت کوین

برخی تولیدکنندگان محصولات نفتی و ماینرهای بیت کوین در یک انبار خودرو در تگزاس گرد هم آمدند تا درباره فرصت‌های احتمالی استخراج ارزهای دیجیتال بحث و تبادل نظر کنند. بیش از ۲۰۰ سرمایه‌گذار برای ایجاد یک اتحاد بزرگ بین تولیدکنندگان نفت و ماینرها در این نشست شرکت کرده بودند. این اتحاد به تولیدکنندگان نفت اجازه می‌دهد تا بتوانند منابع خود را کارآمدتر مدیریت کنند و ماینرها نیز می‌توانند به صورت مستقیم به منابع انرژی دسترسی داشته باشند که در غیر اینصورت به هدر می‌رود.

Hamid2

نویسنده : حمید احمدزادگان

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

استخراج بیت کوین,انرژی مصرفی استخراج

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از میهن بلاکچین، هفته گذشته چندین تولیدکننده نفت و ماینر بیت کوین در تگزاس گرد هم آمدند تا درباره امکان استخراج ارزهای دیجیتال در مکان‌هایی هایی صحبت کنند که تولیدکنندگان انرژی تگزاس در اختیار آنها قرار خواهند داد. این گردهمایی برای بررسی همین موضوع انجام شده است. چاه‌های نفتی که بزرگی آنها برای ساخت خط لوله و عملیاتی شدن کافی نیست، معمولا گازهای ناشی از استخراج نفت را در همان محل می‌سوزانند.

استخراج بیت کوین با استفاده از این گازها می‌تواند راه حلی بهتر از سوزاندن آنها باشد. از گازهای طبیعی می‌توان برای تولید نیروی لازم جهت فعالیت ماینرهای کوچک استفاده کرد. این همکاری علاوه بر اینکه باعث می‌شود تولیدکنندگان نفت و ماینرها هر دو از این موضوع منتفع شوند، مزایای بسیاری نیز برای محیط زیست خواهد داشت، زیرا این گازها فقط برای آزاد شدن در اتمسفر سوزانده نمی‌شوند.

پارکر لوییز (Parker Lewis) یکی از افرادی است که این ملاقات را ترتیب داده است. او به CNBC گفت که از موفقیت این جلسه اطمینان داشته است. لوییز همچنین بیان کرد:

« من می‌دانستم که اگر یک ملاقات خوب ترتیب داده شود، شهر هیوستون به دلیل ارتباط انرژی و صنعت استخراج، برای توسعه برگزیده می‌شود.»

هایدن گریفین هابی سوم (Hayden Griffin Haby III) نتیجه ادغام این دو حوزه بزرگ است. او یک فرد فعال نفتی و در عین حال یک ماینر است.

هابی گفت:

«زمانی که متوجه بازده عملیات استخراج بیت کوین شدم، سریعا سوار واگن بیت کوین شدم

او همچنین عنوان کرد:

« وقتی شنیدم که می‌توان از این گاز که باید سوازنده شود، چنین پولی بدست آورد، دیگر نتوانستم به عقب نگاه کنم.»

غنیمت شمردن کناره‌گیری چین

یکی از اهداف تولیدکنندگان نفت تگزاس، جذب کارآفرینان متعدد فعال در حوزه ماینینگ است که پس از ممنوعیت‌های کشور چین، به دنبال پیدا کردن فضای جدید برای فعالیت خود هستند. الخاندرو دلا توره (Alejandro de la Torre) که هنوز در حال انتقال ریگ‌های ماینینگ خود از چین به آمریکا است اظهار کرد که این ماینرها در چندین کشتی در اقیانوس آرام منتظر تحویل به بنادر هستند.

با این حال، بسیاری از این معاملات بصورت مخفیانه انجام می‌شود و برای عموم افشا نمی‌شود. برخی از این معاملات توسط توافقنامه‌های غیر قابل افشا محافظت می‌شوند. سایر بازیگران این فضا نیز علاقه‌ای برای صحبت درباره روابط خود ندارند زیرا این امر ممکن است باعث برتری رقبای آن‌ها شود.

لینک کوتاه:  b2n.ir/r79997 

به ازای هر تراکنش بیت کوین ۲۷۲ گرم زباله الکترونیکی تولید می‌شود

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط