همکاری فلوکی اینو با باشگاه فوتبال ناپولی

بر اساس اطلاعیه منتشرشده در روز سه‌شنبه، ارز دیجیتال فلوکی اینو همکاری جدیدی را با انجمن ورزشی فوتبال ناپولی (SSC Napoli)، یکی از موفق‌ترین باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال ایتالیا، آغاز کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

فلوکی اینو,ناپولی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتوی، بر اساس اعلامیه‌ای که روز سه شنبه منتشر شد، ارز دیجیتال میم، فلوکی اینو(Floki Inu)، با اس اس سی ناپولی(SSC Napoli)، یکی از موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال حرفه‌ای ایتالیا، همکاری کرد.

به عنوان بخشی از این معامله، بازیکنان آرم و وب سایت این توکن سگ را در پشت پیراهن خود خواهند پوشید.

فلوکی اینو همچنین در تمام بازی‌های خانگی روی صفحه‌های LED اطراف زمین فوتبال تبلیغ می‌شود.

انجمن ورزشی فوتبال ناپولی که در سال ۱۹۲۶ (۱۳۰۵) تأسیس شد، پنجمین باشگاه برتر پردرآمد در لیگ سری A است. این باشگاه همچنین دارای یکی از بزرگترین پایگاه‌های هواداران در ایتالیا است.

ناپولی  در حال حاضر نیز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است. ماه گذشته، این شرکت اعلام کرد که با بلاک‌چین تعاملی محبوب چیلیز  (Chiliz) ارتباط برقرار می‌کند تا توکن هواداری خود را راه اندازی کند.

همانطور که قبلاً گزارش شده است، فلوکی اینو  همچنین قراردادی با «Kerala Blasters FC» ، پرطرفدارترین باشگاه در هند، در اوایل ماه نوامبر(آبان) اعلام کرد.

این امر پس از آن رخ داد که رقیب شیبا اینو(Shiba Inu)، فلوکی، با واکنش شدیدی به دلیل موفقیت بازاریابی تهاجمی خود در لندن مواجه شد.

لینک کوتاه: b2n.ir/b27172 

تبلیغات فلوکی اینو در برج خلیفه
همکاری فلوکی اینو با پرطرفدارترین تیم فوتبال هند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com