همکاری Goldman Sachs و Galaxy Digital برای عرضه‌ی قراردادهای آتی بیت‌کوین

گلکسی دیجیتال در سال ۲۰۱۸ با هدف تلفیق وال استریت و حوزه‌ی رمز ارزها تاسیس شد. اکنون این هدف با گذشت ۳ سال از آن روز با همکاری گلکسی دیجیتال با مجموعه‌ی عظیم بانکی «Goldman Sachs» برای عرضه‌ی قراردادهای آتی بیت‌کوین محقق گشته است.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

همکاری Goldman Sachs و Galaxy Digital برای عرضه‌ی قراردادهای آتی بیت‌کوین

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین ایران، طبق اخبار واصله، شرکت نیویورکی Galaxy Digital نقدینگی لازم را برای پیشخوان معاملاتی قرادادهای آتی بیت‌کوین در بانک گلدمن ساکس فراهم می‌کند. طرح قراردهای آتی بانک Goldman Sachs در سال ۲۰۱۸ شکل گرفت، اما شرایط نامساعد نظارتی عرضه‌ی آن را تا ماه گذشته به تعویق انداخت.

Galaxy Digital به مشتریان بانک گلدمن ساکس در معاملات قراردادهای آتی بیت‌کوین در بورس کالای شیکاگو (CME) کمک خواهد نمود. این محصول در سال ۲۰۱۷ به فهرست کالاهای CME افزوده شد.

تامین‌کنندگان نقدینگی که گاهی «سازندگان بازار» نیز نامیده می‌شوند، بخش‌های بزرگی از سهام شرکت‌ها را خریده و سپس آنها را به مشتریان می‌فروشند. لازم به ذکر است که علی‌رغم وضعیت بازار، مشتریان بانک Goldman Sachs همواره قادر به خرید رمز ارز دلخواه‌ خود خواهند بود.


این بانک هم‌اکنون با یک تامین‌کننده‌ی نقدینگی دیگر به نام Cumberland DRW عرضه‌ی قراردادهای آتی بیت‌کوین خود را آغاز نموده است. همکاری گلدمن ساکس با شرکت Galaxy Digital در راستای توسعه‌ی خدمات کریپتو به مشتریان خود قلمداد می‌گردد.

Galaxy Digital و Cumberland درخصوص فروش قراردادهای آتی بیت‌کوین مشارکت خواهند داشت. این گونه قراردادها نوعی توافق‌نامه‌ی پرطرفدار است که دارنده‌ی آن را ملزم به خرید یا فروش بیت‌کوین در یک زمان، مقدار و قیمت معین می‌نمایند.

 

ماجراجویی Goldman Sachs در فضای رمز ارزها

در هفته‌ی گذشته شاهد عرضه‌ی قراردادهای آتی اتریوم از سوی گلدمن ساکس بودیم. این دو نوع محصول معاملاتی با رویکرد اخیر این بانک درخصوص «مورد اعتماد نبودن رمز ارزها» در تضاد کامل هستند. به اعتقاد گلدمن ساکس، سهام بازار آمریكا پوشش ریسک بسیار کارآمدتری نسبت به انواع «طلای دیجیتال (رمز ارزها)» هستند.

با این وجود، هدف گلدمن ساکس نیز مانند دیگر موسسات، ارائه‌ی خدمات مالی است. اگر تعداد قابل‌ توجهی از مشتریان بخواهند به بازارهای پرنوسان رمز ارزها وارد شوند، Goldman Sachs کاملا از این موضوع حمایت خواهد نمود.


 لینک کوتاه: https://b2n.ir/d92484

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط