هم‌بنیان‌گذار دوج کوین معتقد است DOGE مردم را به دنیای ارزهای دیجیتال علاقه‌مند می‌کند

هم‌بنیان‌گذار دوج کوین گفته است «DOGE» می‌تواند به بازار ارزهای دیجیتال کمک کند چرا که مانند دروازه‌ای برای ورود مردم به این حوزه عمل می‌کند.

sutun

منبع : Desert news

هم‌بنیان‌گذار دوج کوین معتقد است DOGE مردم را به دنیای ارزهای دیجیتال علاقه‌مند می‌کند

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دزرت نیوز، این هفته یکی از کاربران توییتر خطاب به بیلی مارکوس (Billy Markus)، هم‌بنیان‌گذار دوج کوین، گفت که دوج کوین نباید مثل یک دروازه برای ورود مردم به این حوزه عمل کند. اما مارکوس در جواب او گفت دوج کوین وسیله‌ای برای یادگیری مردم است.

او در توییتر نوشت:

«دوج دقیقا همان چیزی است که یک فرد را به ارزهای دیجیتال علاقه‌مند می‌سازد. کاری که آنها بعد از آن ]آشنایی و ورود به حوزه ارزهای دیجیتال[ انجام می‌دهند به خودشان بستگی دارد! [دوج] تهدیدی برای این حوزه نیست، بلکه کاملاً برعکس آن است و به این فضا کمک بسیاری کرده است.»

این گفته‌ها مشابه همان حرف‌هایی است که مارک کوبان (Mark Cuban)، مدیر تیم دالس مائوریکس (Dallas Mavericks) و میلیاردر آمریکایی، در برنامه اِلِن شو (Ellen show) در رابطه با دوج کوین زد. کوبان گفت او به پسر کوچکش اجازه داده دوج کوین بخرد تا با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا شود.

او در برنامه اِلِن گفت:

«سوالی که همه دنبال جوابش هستند این است که آیا دوج کوین سرمایه‌گذاری خوبی است [یا خیر]؟ دلیل این که من اجازه دادم جک آن را بخرد این است؛ لزوما نمی‌توان گفت دوج کوین بهترین سرمایه‌گذاری است که می‌توان انجام داد، اما شما می‌توانید آن را در رابین هود (پلتفرم معامله ارزهای دیجیتال و سهام آمریکایی) بخرید و ثبت نام و معامله در رابین هود رایگان است. دومین نکته این است که هر واحد دوج کوین فقط ۲۶ سنت قیمت دارد (در زمان ضبط آن برنامه)، پس اگر شما ۵ یا ۱۰ یا ۱۵ دلار در آن سرمایه‌گذاری کنید، آن سرمایه‌گذاری بهتر از خرید یک بلیت لاتاری است، و خدا را چه دیدی، شاید هم رشد کرد!»

آیا باید در دوج کوین سرمایه‌گذاری کنید؟

جردن آویه (Jordan Awoye)، شریک مدیریت در آویه کپیتال Awoye Capital))، که یک شرکت ارائه خدمات مالی است، در گزارشی که برای «CNBC» نوشت گفت کسانی که دنبال کسب درآمد سریع هستند بهتر است از دوج کوین دوری کنند چرا که بازار پرنوسانی دارد. به‌علاوه، در چنین بازار‌هایی که به سرعت حرکت می‌کنند خطرات بسیاری وجود دارد که می‌تواند باعث شود حسابی پول از دست بدهید.

اما او گفت یکی از خوبی‌های دوج کوین ارزان بودن آن است، زیرا هر واحد آن کمتر از ۱ دلار قیمت دارد و اگر مقدار کمی سرمایه‌گذاری کنید، نمی‌تواند خطری داشته باشد.

او برای CNBC نوشت:

«من برای مشتریان خود این را توضیح می‌دهم که آنها باید میزان ریسک‌پذیری خود را مشخض کنند، مخصوصاً وقتی بحث سر ارزهای دیجیتال است. و از آنجایی که هر شخص با شخص دیگر متفاوت است، مکالمه ما متمرکز بر خواسته‌های آن شخص خواهد بود تا بتوانیم تصمیم بگیریم که او چقدر ریسک‌پذیر است.»

لینک کوتاه:https://b2n.ir/d56984

برچسب ها :

ریزش قیمت دوج کوین پس از تصادف اتومبیل حامی Doge
هم‌بنیان‌گذار کوین بیس: مردم نباید دوج کوین را دست‌کم بگیرند
دوج کوین
کمیسیون بورس تایلند به صرافی‌ها دستور داده تا معاملات دوج کوین را متوقف کنند
ویتالیک بوترین با سرمایه‌گذاری در دوج کوین ۲۵,۰۰۰ دلار خود را به ۴.۳ میلیون دلار تبدیل کرده است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط