هولدرهای بلند مدت بیت کوین به بیشترین میزان خود در چند سال اخیر رسید

داده‌های درون زنجیره‌ای سایت تحلیلی گلسنود، نشان می‌دهد که دارنده‌های بلند مدت بیت کوین در حال کاهش فروش‌های خود هستند و در عین حال شروع به افزایش موقعیت‌های خرید خود کرده‌اند.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

هولدرها,گلس‌نود

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، طبق گزارش نوامبر (آبان)، به نظر می‌رسد این دارندگان بلندمدت (LTH) در حال کاهش هزینه‌های خود هستند و در عین حال همچنان به موقعیت‌های خود اضافه می‌کنند.

تجزیه و تحلیل به باندهای سن حجم مصرف شده (SVAB) پرداخته است، که برای شناسایی سن سکه‌هایی که در هر روز بر جریان‌های زنجیره‌ای غالب هستند، استفاده می‌شود. به گفته گلس‌نود، می‌توان از این معیار برای شناسایی زمان شروع فرآیند کسب سود یا انباشت استفاده کرد.

مصرف مداوم سکه‌های قدیمی‌تر از یک ماه در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۱۳۹۹) آغاز شد و بین آوریل و مه در سال ۲۰۲۱ (اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰) به پایان رسید. معیار تجزیه و تحلیل به باندهای سن حجم مصرف شده اکنون به ۲.۵ درصد از حجم روزانه از زمان افزایش همزمان با بالاترین قیمت بیت کوین در اکتبر (مهر) کاهش یافته است. گلاسنود خاطرنشان کرد:

«این را می‌توان به طور منطقی به عنوان دارندگان بلندمدت تعبیر کرد که هزینه‌های خود را کاهش می‌دهند، و در نتیجه به احتمال زیاد به موقعیت‌ها اضافه می‌کنند و از آنها خارج نمی‌شوند.»

گلس‌نود همچنین نشان داد که کل عرضه نگه‌داشته‌شده توسط هدلرهای کوتاه‌مدت (STH) در پایین‌ترین حد در چند سال اخیر، کمتر از ۳ میلیون بیت‌کوین است، که به نوبه خود به این معنی است که مقدار نگه‌داری شده توسط دارندگان بلندمدت در بالاترین حد چند ساله است.

در این گزارش آمده است که مشاهده عرضه هدلرهای کوتاه‌مدت به این میزان پایین در حالی که قیمت آن نزدیک به سقف تاریخی است، یک مورد نسبتا منحصر به فرد است. اگرچه دارندگان کوتاه‌مدت در هفته گذشته در نقاط اوج تاریخی سود کسب کرده‌اند و حتی در نقاط پایین نیز شکسته‌اند، بازار هنوز بیش از حد اشباع از کسب سود نشده است. یافته‌ها نشان می‌دهد که هنوز نشانه کمی از تسلیم شدن بزرگ وجود دارد و خریداران ممکن است قبل از پایان این چرخه باید دویدن بیشتری داشته باشند.

دارندگان بلندمدت بر روی ۱۳.۳ میلیون بیت کوین تسلط دارند که در آن زمان ۷۵۴ میلیارد دلار ارزش داشت، علی‌رغم اینکه برای بیش از پنج ماه هیچ جریان خروجی مشاهده نکردند. در نوامبر کالین وو، روزنامه‌نگار چینی در ۲۲ سالگی، در پاسخ به این گزارش که تعداد آدرس‌های غیرصفر نیز به بالاترین حد خود رسیده است، توییت کرد. این نشان می‌دهد که با وجود کاهش ۱۸ درصدی دارایی نسبت به اوج قیمت ۶۹ هزار دلاری آن در اواسط اکتبر (مهر)، پذیرش و انباشت همچنان ادامه دارد.

به گفته گلس‌نود، حتی اگر قیمت بیت‌کوین اخیراً بیش از ۱۰درصد از نقطه اوج خود عقب‌نشینی کرده باشد، تعداد آدرس‌های غیرصفر در شبکه همچنان به آرامی در حال افزایش است و به بالاترین حد خود رسیده است و از ۳۸.۶۵ میلیون نفر عبور می‌کند.

لینک کوتاه:b2n.ir/n24392 

 

btc و xbt

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com

مطالب مرتبط

بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال

وضعیت ترس شدید، همچنان بر بازار بیت کوین حکم‌ فرماست

شاخص ترس و طمع بیت کوین در تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر) وارد ناحیه ترس شدید شد و بعد از گذشت یک هفته همچنان در این محدوده قرار دارد.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت کوین,بیت وایز,کریسمس

به گفته مدیر ارشد اطلاعات بیت وایز، رسیدن بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ بسیار دشوار خواهد بود

با نزدیک‌تر شدن به سال ۲۰۲۲، برخی از کارشناسان سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در مورد اینکه آیا بیت‌کوین زمان کافی برای رسیدن به ۱۰۰,۰۰۰ دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ دارد یا خیر، تردید دارند.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت کوین,BTC

بیت کوین با عبور از ۵۸٬۰۰۰ دلار هفته جدید را پرقدرت آغاز کرد

بیت کوین توانست با آغاز هفته جدید یک بازگشت قابل‌توجه داشته باشد و اوایل امروز به سطح قیمتی ۵۸٬۰۰۰ دلار رسید. در ۲۶ نوامبر (۵ آذر)، پادشاه‌ ارزهای دیجیتال به‌دلیل نگرانی از بدترشدن همه‌گیری ناشی از کشف سویه جدید ویروس کرونا، سقوطی ۹ درصدی را تجربه کرد. با این حال روز یکشنبه قیمت بیت کوین بیش از ۷ درصد افزایش یافت و سناریوهای نزولی را باطل کرد. بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار، هم‌اکنون قیمت خود را تاحدودی بازیابی کرده است و حدود ۵۷٬۳۶۱ دلار معامله می‌شود.

خبر - ۱ ماه پیش