هولدر میلیونر دوج کوین حدود نیم میلیون دلار ضرر کرد

گلابر کونتسوتو که در توییتر به میلیونر دوج شهرت دارد با انتشار پیامی اعلام کرد در ماه گذشته میلادی بیش از ۴۶۱,۰۰۰ دلار ضرر کرده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

دوج کوین,میلیونر

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، گلابر کونتسوتو (Glauber Contessoto)، دارنده مشهور دوج کوین، معروف به میلیونر دوج کوین که در طی چند روز اخیر مدام ضرر می‌کند و وضعیت غیررسمی خود را با افزایش و کاهش دوج کوین به دست می‌آورد، در توئیتر خود نوشت که در ماه گذشته، نزدیک به نیم میلیون دلار از ارزش دارایی‌های ارز دیجیتال دوج کوین خود را از دست داده است. دارنده دوج کوین توئیت کرده است، از آنجا که بسیاری او را سرزنش می‌کنند که نمونه کارهای خود را تنها در زمانی که دوج کوین کار می‌کند نشان می‌دهد، او مایل است ضررهای خود در بازار ارزهای دیجیتال را نیز نشان دهد. طبق تصویر، در ماه گذشته، این فرد موسوم به میلیونر دوج کوین،  ۴۶۱,۶۷۲ دلار خود را به جهت سرمایه‌گذاری در دوج کوین ضرر کرده است. با این حال، این مرد قصد دارد مشهورترین ارز دیجیتال میم را همچنان مد نظر قرار دهد.

او اظهار داشت: «برای کسانی که می‌گویند من فقط وقتی دوج کوین سود را در پرتفوی من نشان می‌دهد، در اینجا چند مثال از ضررهایم که از دست داده‌ام است. تقریباً 500 هزار دلار در ماه گذشته کاهش یافته است، اما من هنوز به دوج اعتقاد دارم و اگر بتوانم همچنان هولد را انجام می‌دهم، شما می‌توانید با هولد کردن روزهای بهتری در پیش داشته باشیم. ما دوباره بلند می‌شویم و دفعه بعد بالاتر از قبل خواهد بود.»

کونتسوتو چندین بار در مقاله های سی‌ان‌بی‌سی به لطف درآمد بیش از ۲ میلیون دلار در دوج کوین هنگامی که به بالاترین حد خود در ۰.۷۳۷۶ دلار در ۸ مه (۱۹ اردیبهشت) رسید، اشاره کرد. این ۲ میلیون دلار پس از سرمایه‌گذاری ۲۵۰,۰۰۰ دلار در دوج کوین در فوریه (بهمن) سال جاری به دست آمد. او همچنین در یک روز ۱۶۷,۰۰۰ دلار ضرر دیده است. بعد از این‌که او میلیونر شد، این فرد کار روزانه خود را رها کرد و روی کانال یوتیوب و صفحه توییتر خود تمرکز کرد و خود را تبلیغ کرد. کونتسوتو امیدوار است که روزی نمونه کارهای او دوج معادل ۱۰ میلیون دلار باشد و سپس یک دهم آن را به فیات تبدیل کند. او در ماه آوریل (فروردین) اولین میلیون خود را در دوج کوین به دست آورد و این خبر را در توییتر و ردیت منتشر کرد. او همچنین اخیراً توییت کرده است که به دنبال آدا (ADA) کاردانو است. گلابر کونتسوتو در توییت دیگری که اوایل امروز ارسال شد، به کاهش ۱۳درصدی دوج کوین از ۱۷ سپتامبر (۲۷ شهریور) پرداخت، زیرا در حال حاضر از ۰.۲۵ دلار به ۰.۲۲ دلار کاهش یافته است.

او در توئیتر خود نوشت: «تقصیر دوج کوین نیست؛ بلکه کاهش کلی بازار ارزهای دیجیتال سبب این اتفاق شده است که توسط بیت کوین به شدت سقوط کرده است.»

لینک کوتاه:b2n.ir/r40859 

نتایج یک نظرسنجی: ۷۳ درصد کاربران شیبا اینو را به فلاکی اینو ترجیح می‌دهند
پلتفرم تجارت الکترونیک ویکس از دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند
ایلان ماسک به هواداران دوج کوین قول بهبود عملکرد می‌دهد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

شیبا اینو,فلاکی اینو,دوج کوین

نتایج یک نظرسنجی: ۷۳ درصد کاربران شیبا اینو را به فلاکی اینو ترجیح می‌دهند

دیوید گوخستین، رئیس پروتکل PAC، برای اینکه متوجه شود دنبال‌کنندگانش بین توکن‌های شیبا اینو (SHIB) و فلاکی اینو (FLOKI) کدام را ترجیح می‌دهند، یک نظرسنجی به‌ راه انداخته است. تاکنون حدود ۱۲,۹۵۲ نفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند و ۷۲.۸ درصد به توکن شیبا اینو و ۲۷.۲ درصد آن‌ها به توکن فلاکی اینو رای داده‌اند.

خبر - ۵ روز پیش
دوج کوین,بروزرسانی,بیت کوین,ارز دیجیتال

پلتفرم تجارت الکترونیک ویکس از دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند

ویکس (Wix)، یکی از برجسته‌ترین سرویس‌های توسعه وب سایت پشتیبانی از پرداخت به وسیله ارزهای دیجیتال را فعال کرده است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در ۱۲ اکتبر، پلتفرم ویکس که دارای ۲۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است، با سرویس پرداخت ارزهای دیجیتال بیت‌پی (BitPay) شروع به همکاری کرده است.

خبر - ۶ روز پیش
دوج کوین,ایلان ماسک,بیت کوین,تسلا,توییت

ایلان ماسک به هواداران دوج کوین قول بهبود عملکرد می‌دهد

دوج کوین علی‌رقم حمایت‌های ایلان ماسک در حال ترک ده سکه برتر بازار است. مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک به جامعه‌ی هواداران دوج کوین اعلام کرد که روز دوشنبه یک عکس از سگ خود با نژاد شیبا اینو به نام فلوکی (Floki) در توئیتر خود منتشر خواهد کرد.

خبر - ۲ هفته پیش