هیچکس NFT کاور آلبوم جنگل آسفالت را منتشر کرد

سروش لشگری، رپر مشهور ایرانی که با نام هنری «هیچکس» شناخته می‌شود، توکن غیرمثلی (NFT) کاور آلبوم «جنگل آسفالت» خود را منتشر کرد.

mammad

منبع : آسان بیت کوین

هیچکس NFT کاور آلبوم جنگل آسفالت را منتشر کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین، هیچکس ساعت ۱:۱۸ دقیقه بامداد امروز، با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی خود اعلام کرد که توکن غیرمثلی کاور آلبوم جنگل آسفالت را در پلتفرم فاندیشن (foundation.app) منتشر کرده و به زودی تاریخ شروع مزایده را اعلام می‌کند.

در توضیحات مربوط به این NFT آمده است که جنگل آسفالت اولین آلبوم فارسی سبک هیپ هاپ (hip-hop) است که در سال ۲۰۰۶ میلادی (۱۳۸۴) به شکل رسمی در استودیو ضبط شده است. هیچکس مهدیار آقاجانی، آهنگ‌ساز و هم‌گروهی قدیمی خود را به‌عنوان طراح این اثر معرفی کرده است.

هیچکس هفته گذشته NFT کاور آلبوم مجاز را برای فروش در پلتفرم اوپن‌سی (Opensea) منتشر کرده بود. ساعاتی پس از انتشار توکن کاور آلبوم مجاز، طراح این کاور با انتشار ویدئویی گفت که فروش این توکن بدون اجازه او انجام گرفته است. هیچکس هم در واکنش به صحبت‌های طراح این اثر، در استوری اینستاگرام خود اعلام کرد که اجازه طراح از قبل گرفته شده و او پذیرفته بود که برای تبلیغ کار خود این اثر را طراحی کند.

هیچکس گفته بود که توکن کاور آلبوم مجاز را از روی پلتفرم اوپن‌سی برداشته و به دلیل اختلافات پیش‌آمده دیگر قصد فروش این NFT را ندارد. وی همچنین به این نکته اشاره کرد که قصد داشته اثر دیگری را به‌عنوان اولین NFT خود منتشر کند.

تاریخ آغاز مزایده برای فروش توکن کاور آلبوم جنگل آسفالت هنوز مشخص نشده و قرار است در روزهای آینده اعلام شود. فروش به‌صورت مزایده انجام می‌شود و قیمت شروع مزایده هنوز اعلام نشده است.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام