واریز و برداشت های صرافی KuCoin از سر گفته می شود

پس از سرقت بزرگ 150 میلیون دلاری، KuCoin در حال بازیابی واریز و برداشت های کاربران است.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

صرافی ارز دیجیتال

title

صرافی KuCoin در تاریخ 7 اکتبر اعلام کرد که ارتقای سیستم های امنیتی کیف پول های پرطرفدار مانند بیت کوین، تتر و اتر را به پایان رسانده است. پس از این به روز رسانی واریز و برداشت ارز های بیت کوین، تتر و اترِ مستقر در کیف پول ERC-20 از سرگرفته شد. بر اساس گزارش KuCoin برداشت تتر های مستقر در بلاکچین های ترون (TRX)، ایاس (EOS) و اومنی (Omni) همچنان امکان پذیر نمی باشد.

صرافی KuCoin در ادامه اظهار داشت که:

"به زودی واریز و برداشت تمامی ارز ها بازیابی می شود و سرویس کامل واریز و برداشت تتر نیز بر بستر بلاکچین های مختلف از سر گفته خواهد شد."

صرافی KuCoin دارایی های به سرقت رفته کاربران را 150 میلیون دلار اعلام کرده بود و این در حالیست که وب سایت تحلیلی چین آلیزیز (Chainanalysis) ارزش دارایی به سرقت رفته را چیزی حدود 275 میلیون دلار تخمین زده است.

همچنین "جانی لیو" مدیر عامل KuCoin اعلام کرد که تیم این صرافی موفق شده است مظنونان هک بزرگ را ردیابی کند.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط