وحشت شبانه در بایننس؛ موجودی کیف پول برخی از کاربران صفر شد

برخی از کاربران بایننس اعلام کرده‌اند که موجودی کیف پول آنها برای ساعاتی صفر شده است. در این هفته، این دومین بار است که چنین اتفاقی در بایننس رخ می‌دهد. جای تعجب دارد که بایننس تاکنون واکنشی نسبت به این موضوع از خود نشان نداده است، چراکه موارد این‌چنینی سبب نگرانی کاربران و بدنام شدن صرافی می‌شود. بایننس در طول سال‌های فعالیت خود بارها با مشکلات فنی این‌چنینی روبه‌رو شده است، هرچند که اکثر این موارد جدی نبوده و به سرعت رفع شده است.

Hamid2

منبع : آسان بیت کوین

وحشت شبانه در بایننس؛ موجودی کیف پول برخی از کاربران صفر شد

title

به گزارش آسان بیت کوین، آنطور که از گزارش کاربران بایننس در گروه انگلیسی زبان این صرافی پیداست، بامداد روز دوشنبه موجودی کیف پول برخی از کاربران این صرافی صفر شده است. برخی از معامله‌گران بایننس گفته‌اند که موجودی کیف پول آنها در این صرافی عدد صفر را نشان می‌دهد، در صورتی که کیف پول آنها حاوی مبالغی ارز دیجیتال بوده است.

آنطور که پیداست، این مشکل تنها برای ساعاتی در حساب برخی از کاربران بایننس دیده شده و سپس موجودی کیف پول آنها به حالت قبل بازگشته است.

در این هفته، این دومین بار است که چنین اتفاقی رخ می‌دهد؛ بامداد روز شنبه هم تعدادی از کاربران بایننس، از جمله کاربران ایرانی این صرافی، اتفاقی مشابه را گزارش کرده بودند.

جای تعجب دارد که بایننس تاکنون واکنشی نسبت به این موضوع از خود نشان نداده است، چراکه موارد این‌چنینی سبب نگرانی کاربران و بدنام شدن صرافی می‌شود.

بایننس در طول سال‌های فعالیت خود بارها با مشکلات فنی این‌چنینی روبه‌رو شده است، هرچند که اکثر این موارد جدی نبوده و به سرعت رفع شده است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط