وزارت امنیت ملی ایالات متحده با صرافی کوین بیس قرارداد همکاری امضا کرد

مطابق داده‌های ارائه شده از سوی سیستم خرید تدارکات فدرال، شاخه مهاجرت و گمرکات وزارت امنیت ایالات متحده قراردادی ۱.۳۶ میلیون دلاری با صرافی کوین بیس عقد کرده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کوین بیس,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دی‌کریپت، این قرارداد جدید بزرگترین قرارداد فدرال کوین بیس است. این قرارداد روز پنجشنبه به امضا رسید و ارزش آن چهل برابر بیشتر از آخرین قرارداد کوین بیس با شعبه امنیت داخلی است. جک پولسون (Jack Poulson) در این مورد گفت: «من دیروز این مورد را در برنامه خرید از دست دادم، اما پلتفرم صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس جایزه جدیدی با اداره مهاجرت و اجرای گمرک (ICE) دارد که بسته به نحوه شمارش، ۱۵ تا تقریباً ۵۰ برابر بزرگتر از جایزه قبلی آن است.»

 در ۹ اوت (۱۸ مرداد) امسال، صرافی‌های بین قاره‌ای ۲۹,۰۰۰ دلار برای نرم افزار پزشکی قانونی به کوین بیس پرداخت کرد. طبق این سند مورخ ۳ آگوست (۱۲ مرداد)، این قرارداد به کوین بیس بر این اساس که این شرکت تنها فروشنده‌ای است که می‌تواند خدمات مورد نیاز آژانس را به طور منطقی ارائه دهد؛ معرفی شد. جزئیات اینکه اداره مهاجرت و اجرای گمرک نرم افزار کوین بیس را دقیقاً برای چه چیزی می‌خواهد کمیاب است. در همان سند بعداً آمده است: «این قرارداد در چارچوب الزام به قانون اعمال می‌شود بنابراین حداقل اطلاعات به صورت عمومی ارائه می‌شود.»

اداره مهاجرت و اجرای گمرک اولین آژانس دولتی نیست که درخواست خدمات کوین بیس را دارد. سال گذشته، کوین بیس تمایل خود را برای فروش ابزارهای تجزیه و تحلیل به دو شعبه دولت ایالات متحده اعلام کرد؛ آژانس مبارزه با مواد مخدر و سرویس درآمد داخلی.

سرویس درآمد داخلی گفت که می‌تواند از چندین ابزار تجزیه و تحلیل برای کمک به دستگیری افراد در فرار مالیاتی از بلاک‌چین استفاده کند، از جمله ابزار کوین‌بیس آنالیتیکس، که قبلاً به عنوان نوترینو شناخته می‌شد. این سرویس کوین بیس نوترینو (Coinbase Neutrino) را در سال ۲۰۱۹ (۱۳۹۸) با قیمت ۱۳.۵ میلیون دلار خرید.

این یک خرید جنجالی در آن زمان بود زیرا اعضای نوترینو با یک سازمان ایتالیایی به نام هکینگ تیم (Hacking Team) مرتبط بودند، که نرم‌افزارهای جاسوسی را به رژیم‌های اقتدارگرا در عربستان سعودی، سودان و ونزوئلا می‌فروخت. برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل کوین بیس، بعداً از این خرید ابراز تاسف کرد و اعضای مشکوک‌تر تیم را اخراج کرد. نرم‌افزار تجزیه و تحلیل کوین بیس بعداً با سرویس مخفی و سرویس درآمد داخلی سروکار داشته است.

لینک کوتاه:b2n.ir/g57302 

قرارداد همکاری کوین‌بیس با NBA
کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند
کوین بیس پیشنهاد تشکیل یک نهاد نظارتی جدید برای ارزهای دیجیتال را ارائه کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

کوین بیس,ارز دیجیتال ملی,آمریکا

کوین بیس پیشنهاد تشکیل یک نهاد نظارتی جدید برای ارزهای دیجیتال را ارائه کرد

کوین بیس، روز پنجشنبه پیشنهادی برای یک سیستم نظارتی ارز دیجیتال جدید ارائه کرده که به موجب آن، ایالات متحده اختیارات تعدادی از آژانس‌های ناظر بر صنعت ارزهای دیجیتال را با یک تنظیم کننده فدرال جدید جایگزین کند.

خبر - ۶ روز پیش
شیبا اینو,کوین بیس,هند

شیبا اینو در قدیمی‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال هند لیست شد

قدیمی‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال هند یعنی ZebPay که بیش از ۴ میلیون کاربر دارد، پشتیبانی از توکن شیبا اینو را به پلتفرم خود اضافه کرده است. توکن شیبا اینو در هفته گذشته نیز معاملات خود را در پلتفرم بیت پاندا اتریش آغاز کرد و پیش از آن نیز در پلتفرم کوین بیس پرو لیست شد.

خبر - ۷ روز پیش
تسلا,کوین بیس,صرافی

میلیاردر معروف: ارزش کوین بیس می‌تواند از تسلا بیشتر شود

بیل میلر، سرمایه‌گذار معروف، اخیرا خاطرنشان کرده است که ارزش بازار صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس می‌تواند از شرکت تولید خودروهای الکتریکی تسلا پیشی بگیرد. به عقیده این میلیاردر آمریکایی، در صنعت بالغ خودروسازی، جای زیادی برای رشد وجود ندارد.

خبر - ۱ هفته پیش