وضعیت بازار؛ حمایت خریداران از بیت کوین همزمان با جهش نسبی آلت کوین‌ها

در ۲۴ ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال عمدتا در وضعیتی آرام قرار داشته است. همزمان با تثبیت قیمت بیت کوین در محدوده ۳۳,۰۰۰ تا ۳۶,۰۰۰ دلار، برخی آلت کوین‌ها نظیر KCS و SNX رشدهای چند ده درصدی را تجربه کردند.

وضعیت بازار؛ حمایت خریداران از بیت کوین همزمان با جهش نسبی آلت کوین‌ها

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از ارز دیجیتال، اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته به زیر ۲,۲۵۰ دلار رسید، اما خریداران با قدرت از ۲,۲۰۰ دلار حمایت کردند. ریپل هم از حمایت ۰.۶۵ دلاری پایین‌تر نیامد و این مسئله بستر را برای رشد بیشتر این ارز دیجیتال مهیا کرد.

قیمت بیت کوین در حال حاضر در محدوده ۳۴,۹۰۰ دلار معامله می‌شود و نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۰.۳ درصد نوسان کرده است.

قیمت اتریوم هم در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۲ درصدی به ۲,۳۹۰ دلار رسیده است. کارشناسان معتقدند که به‌روزرسانی لندن می‌تواند تأثیر گسترده‌ای روی قیمت اتریوم بگذارد. بسیاری از آنها این تأثیر را مثبت پیش‌بینی می‌کنند.

قیمت بایننس کوین بار دیگر به بالای ۳۰۰ دلار بازگشته است. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد رشد داشته است و در محدوده ۳۳۳ دلار معامله می‌شود. تحلیل‌گران معتقدند با قوت‌گرفتن روند صعودی، احتمال جهش تا ۳۵۰ دلار وجود دارد. در طرف مقابل، سایه سقوط به ۲۸۰ دلار همچنان بر سر این ارز دیجیتال سنگینی می‌کند.

لایت کوین هم مثل بیت کوین وارد فاز تثبیت شده است. قیمت لایت کوین در محدوده ۱۴۱ دلار است و نسبت به روز قبل، ۰.۱۱ درصد رشد کرده است. ۱۵۰ دلار یک مقاومت پراهمیت برای لایت کوین است. بسته‌شدن قیمت بالای این مقاومت می‌تواند راه را برای صعودهای بیشتر لایت کوین هموار کند. با این حال نباید احتمال سقوط به ۱۲۸ دلار را فراموش کرد.

قیمت دوج کوین با سقوطی ۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، حالا به ۰.۲۳ دلار رسیده است. این در حالی است که دوج کوین پیش‌تر موفق نشده بود حمایت ۰.۲۵ دلاری را حفظ کند. پس از ۰.۲۵ دلار، قیمت دوج کوین به زیر حمایت ۰.۲۴ دلاری رسید.

همان طور که پیش‌تر گفتیم، قیمت توکن KCS با جهشی ۴۵ موفق شد عملکردی خارق‌العاده را ثبت کند. هر واحد از این ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده ۱۴.۳۶ دلار معامله می‌شود.

لونا، سوشی، LEO، اتم، کامپاند و سنتتیکس از جمله دیگر ارزهای دیجیتال بودند که در ۲۴ ساعت عملکردی قابل‌قبول از خود به جا گذاشتند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۵ تریلیون دلار است. بیت کوین با سلطه‌ای ۴۲.۷۷ درصدی ارز دیجیتال شماره ۱ بازار است. اتریوم و تتر هم به‌ترتیب ۱۸. و ۴ درصد از بازار را در اختیار دارند.

لینک کوتاه:

وضعیت بازار؛ پولکادات همچنان می‌تازد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3