ویتالیک بوترین به اقدامات جک دورسی پاسخ داد

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، بنیان‌گذار اتریوم، با برنامه جک دورسی مدیرعامل توییتر برای تسخیر فضای مالی غیر متمرکز توسط بیت کوین مخالفت کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، در طی مصاحبه اخیر با بلومبرگ، بوترین گفت که دیفای مورد نظر دورسی «مدل اعتماد بسیار ضعیف‌تری» خواهد داشت:

«به نظر می رسد مشابه است، اما در نهایت چیزی با مدل اعتماد ضعیف‌تر خواهد بود.»

بوترین توضیح می‌دهد که اتریوم به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا مستقیما اتریوم یا ارزهای دیجیتال در بستر اتریوم را در قراردادهای هوشمند قرار دهند. وی در ادامه اشاره می‌کند که دورسی مجبور است سیستم خود را برای اجرای چنین قوانینی ایجاد کند.

ماه گذشته، دورسی اعلام کرد که شرکت پرداخت او، اسکوئر (Square)، یک نهاد جداگانه ایجاد می‌کند که منحصرا بر امور غیرمتمرکز مبتنی بر بیت کوین متمرکز است. این میلیاردر ادعا کرد که این پروژه «کاملا باز» خواهد بود و مطابق با اصول عدم تمرکز است:

«نقشه راه باز، امکان توسعه باز و منبع باز می‌باشد.»

این ابتکار با توجه به این که آنها صدها برنامه دیفای در دومین بلاک‌چین بزرگ هستند، باعث عقب نشینی جامعه اتریوم شد. از طرفی، طرفداران بیت کوین به تمرکز گرایی رقیب اشاره کردند.

دورسی از اتریوم متنفر نیست

دورسی پس از اینکه در موارد متعددی، البته به صورت ماهرانه، اتریوم را به تمسخر گرفت، از طرف جامعه این ارز دیجیتال به عنوان دشمن اتریوم ظاهر شد.

با این حال، او در توییت اخیر خود تصریح کرد که از اتریوم متنفر نیست و اذعان کرد که برای بسیاری از مردم ارزشمند می باشد:

«برای بسیاری از افراد ارزش دارد. فقط اتریوم آن چیزی نیست که روی آن تمرکز کرده‌ام.»

 لینک کوتاه: b2n.ir/w98534 

چینالیسیس بیت کوین را به ترازنامه مالی خود اضافه می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۱۴ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۱۵ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - ۲ روز پیش