پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۵ آبان

به گزارش سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال چیلیز (Chiliz) با ۱۹.۸۲ درصد سود در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای «Stacks» با ۱۳.۴۹ درصد افزایش قیمت و الگوراند (Algorand) با ۱۳.۲۱ درصد سود، پرسودترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر شدند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

Chiliz,کوین مارکت کپ,چیلیز,Algorand,الگوراند

title

به گزارش آسان بیت کوین، با توجه به بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین با ۰.۶۴ درصد افزایش قیمت در محدوده ۱۶ هزار دلار خریدو فروش می‌شود. اتریوم نیز ۰.۳۵ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

ارز دیجیتال تراست ولت توکن (Trust Wallet Token) با ریزشی ۱۲.۱۸ درصدی در صدر بدترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای هلیوم (Helium) با ۴.۶۰ درصد ریزش و چین (Chain) با ۳.۹۰ درصد کاهش قیمت، پرضررترین ارزهای بازار هستند.

 

نمای کلی امروز بازار ارزهای دیجیتال

لینک کوتاه: b2n.ir/g56382 

 

ارزش بازار بیت کوین برای سومین بار از ویزا پیشی گرفت
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۶ آذر
احتمال مرگ الگوراند چقدر است؟
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۵ آذر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

کوین مارکت کپ,ارز دیجیتال,بیت کوین,اتریوم,toncoin

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۶ آذر

بنا بر داده‌های سایت کوین مارکت کپ، پس از تون کوین (toncoin)، ارزهای «UNUS SED LEO» با ۴.۹۴ درصد سود و ارز «Neutrino USD» با ۴.۳۹ درصد افزایش قیمت، برترین ارزهای بازار به شمار می‌روند.

خبر - ۳ ماه پیش
الگوراند,Algorand,ALGO

احتمال مرگ الگوراند چقدر است؟

الگوراند که ادعا می‌کند توکنی رو به‌ رشد است، در چند ماه گذشته با کاهش شدید قیمت مواجه شده است. به گفته کارشناسان، ارز دیجیتال الگوراند (Algorand) همیشه ارزش سرمایه‌گذاری داشته است؛ به خصوص در سال ۲۰۲۲. با این حال، این ارز دیجیتال در این روزها بازار را ناامید کرده است.

خبر - ۴ ماه پیش
کوین مارکت کپ,هوبی,دوج کوین

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۵ آذر

بنابر داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال هوبی توکن (Huobi Token) با رشد قیمتی ۲۰.۶۷ درصد پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر شد. پس از هوبی توکن، ارزهای دوج کوین (DogeCoin) با ۱۳.۹۱ درصد سود و «Aptos» با ۱۱.۴۴ درصد افزایش قیمت، به ترتیب در جایگاه دوم و سوم برترین ارزهای بازار قرار دارند.

خبر - ۴ ماه پیش
ای‌کش,ecash,کوین مارکت کپ,Gmx,Zcash

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۹ آبان

ای‌کش (ecash) پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر شد. با توجه به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال ای‌کش با رشدی ۱۲.۲۲ درصدی در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای «Gmx» با ۸.۹۸ درصد سود و «Zcash» با ۴.۷۲ درصد افزایش قیمت، برترین ارزهای بازار هستند.

خبر - ۴ ماه پیش
بیت کوین,BTC,کوین مارکت کپ,تراست ولت توکن,تراست ولت

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۳ آبان

بنابر داده‌های منتشر شده از سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال تراست ولت توکن (Trust Wallet Token) با ۱۵.۳۸ درصد سود، همچنان در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای «KuCoin Token» با ۷.۶۵ درصد افزایش قیمت و «Convex Finance» با ۷.۰۴ درصد سود، پرسودترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر به شمار می‌روند.

خبر - ۴ ماه پیش
پالیگان,MATIC,کوین مارکت کپ,celo,لایت کوین

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۶ آبان

داده‌ها حاکی از آن است که ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) رشدی ۴ درصدی داشته و در صدر برترین‌های بازار نشسته است. به گزارش سایت کوین مارکت کپ، ارزهای «celo» با ۲.۷۱ درصد صعود و لایت کوین با ۲.۳۹ درصد افزایش قیمت، ۳ ارز از پرسودترین‌های ۲۴ ساعت اخیر به شمار می‌روند.

خبر - ۴ ماه پیش
ApeCoin,ایپ کوین,چیلیز,okb

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۵ آبان

باتوجه به بازار ارزهای دیجیتال، ارز ایپ کوین (ApeCoin) پرسودترین ارز شد. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر ۵.۹۲ درصد سود داشته است. ارزهای چیلیز (chiliz) با ۵.۷۷ درصد سود و «okb» با ۵.۷۴ درصد افزایش قیمت، در صدر برترین‌های بازار قرار دارند.

خبر - ۴ ماه پیش
ارزهای دیجیتال,کوین مارکت کپ,تون کوین,چیلیز

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۱ آبان

طبق داده های پلتفرم کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال تون کوین (toncoin) با رشدی ۹.۱۹ درصدی در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای چیلیز (chiliz) با ۵.۷۷ درصدی افزایش قیمت و تتا نتورک (THETA) با ۴.۴۸ درصدی سود، پرسودترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر شدند.

خبر - ۴ ماه پیش
بیت کوین,قیمت بیت کوین,ارز دیجیتال,کوین مارکت کپ

تداوم روند صعودی بیت کوین در چهارمین روز متوالی

قیمت بیت کوین (BTC) پس از افزایش ۱.۷۹ درصدی در روز شنبه، همچنان روند صعودی خود را در چهارمین روز متوالی ادامه می‌دهد. بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار در روز جمعه ۱.۲۱ درصد افزایش یافت و آن روز را با قیمت ۲۱,۱۹۹ دلار به پایان رساند...

خبر - ۸ ماه پیش